"Буде для нас проривом": Експерт припустив, чого очікувати від позиції Китаю щодо Росії

Черговий саміт "великої двадцятки" відбудеться через пів року, туди запросили Україну. Нам важливо змінити думки країн, які досі вагаються, чи підтримувати нас у війні із Росією, передають Патріоти України.

Про це у ефірі 24 каналу розповів експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма" Олександр Краєв. Він також додав, що Китай вже давно не сприймає Росію, як ту країну, з якою варто рахуватися.

На мою думку, максимум що у нас вийде стосовно Китаю – схилити його до позиції нейтралітету. Китай вже не сприймає Росію, як потенційного претендента на центр сили, – переконаний Краєв.

"Китай тримає Росію, як молодшого союзника і вже за два місяці війни США змогли переконати Китай у "непідтримці" агресії Росії. Тому наступний етап, який буде для нас проривом – позиція нейтралітету Китаю у війні Росії проти України", – запевняє експерт.

На думку Олександра Краєва, у нашому випадку, підтримка Китаю – його мовчання і він вважає, що Україна зможе цього досягти.

"Замороження війни - ідеальна ситуація для Путіна": Військовий експерт назвав головну небезпеку і розкрив задум Кремля

понеділок, 30 січень 2023, 13:30

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що в Кремлі намагаються заморозити війну проти України, оскільки там хочуть підготуватись до нового наступу. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ми почали с...

Заборона виїзду чиновникам за кордон: Прикордонна служба зробила уточнення щодо неприданих для служби

понеділок, 30 січень 2023, 13:23

Заборона на виїзд держслужбовцям окрім як у відрядження вже діє, вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі національного те...