"Буде дико прикро, якщо на початку 2025-го армія РФ залишиться з діркою в кишені, а ми не зможемо цим скористатися, тому що в самих дірка ще більша", - Шрайк

"Про два роки вторгнення писати не буду. Припускати перебіг третього року - теж. А ось гіпотетичний четвертий рік викликає дещо інше запитання", - пише у своєму блозі Роман Шрайк,передають Патріоти України, і продовжує:

"З огляду на розрахунки воєнних аналітиків, за рік у РФ із технікою буде набагато гірше. За багатьма позиціями вони перейдуть у режим "скільки зробили, стільки й спрямували на фронт", як уже сталося з ракетами. А це значно менше, ніж зараз, коли вони ще вишкрібають запаси.

І тут би порадіти, але з постачаннями озброєння Україні ще більші трабли. І якщо я вірю, що питання з військовою допомогою США на 2024 рік вирішать у березні, то що буде у 2025-му – просто в тумані.

Зрозуміло, що багато що залежить від підсумків виборів у США. Якщо все буде погано, європейські постачання й українське виробництво, на жаль, американської допомоги повноцінно не замінять.

Буде дико прикро, якщо на початку 2025-го армія РФ залишиться з діркою в кишені, а ми не зможемо цим скористатися, тому що в самих дірка ще більша. І Трамп почне нас схиляти до переговорів задля фіксації поточної лінії розмежування. Але все це ми побачимо за рік. Сподіваюся, що найгірші побоювання не справдяться".

Естонці вимагають повернути на місце: ФСБ зняла прикордонні буї на Нарві

четвер, 23 травень 2024, 21:14

Російські прикордонники в ніч на 23 травня зняли понад 20 буїв, встановлених прикордонною охороною Естонії на річці Нарві для позначення фарватеру. Про це повідомляє естонський національний телерадіомовник ERR, передають Патріоти України. Глава бюро пр...

"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

четвер, 23 травень 2024, 19:41

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України. . «Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайп...