"Буде кілька сюрпризів": Стало відомо, як Україна відповість на видачу російських паспортів на Донбасі

Росія отримає "сюрпризи" від України за своє рішення роздати українцям російські паспорти. Про це в Брюсселі, де зібралися глави МЗС держав-членів ЄС для святкування 10-ї річниці Східного партнерства, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляють Патріоти України.

"Насправді буде кілька сюрпризів ... Є ідеї, пов'язані із застосуванням практичних, технічних речей біометрії. Є ідеї, пов'язані з подальшою переписом (населення). Тобто дуже-дуже багато", – зазначив дипломат.

Однак які саме "сюрпризи" чекають Росію, він не уточнив. "Є ідеї, яких ви взагалі не почуєте, все буде робитися на рівні спецслужб", – підкреслив міністр.

Клімкін додав, що на зустрічі в Брюсселі міністри обговорили необхідність пошуку консолідованої відповіді на дії Росії, "оскільки це загроза не тільки для країн, що межують з сьогоднішньою Росією, а це загроза всьому ЄС". Разом з тим він не уточнив, коли може бути напрацьовано таке консолідоване рішення Євросоюзу.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...