Буде ключова дата, як за Карибзької кризи: Астролог дав прогноз, чи завершиться війна в Україні у квітні

Астролог Олександр Беспалов заявив, що у квітні закінчиться з'єднання Марса та Сатурна, що може вплинути хід війни в Україні. Ключовою виявиться дата - 7 квітня. Про це він заявив у прогнозі, оприлюдненому на каналі у YouTube, передають Патріоти України.

За словами Беспалова, Марс символізує агресію, зброю та війну, а це означає, що після 7 квітня ескалація піде на спад.

У 1939 році, коли було з'єднання Марса та Сатурна, почалася Друга світова війна. Така ж комбінація супроводжувала розпад Радянського Союзу та Карибську кризу.

Беспалов зазначив, що конфліктна ситуація, але вже в суспільстві, а не на фронті, може бути з 8 по 12 квітня, але загалом найближчі три місяці будуть важкими для всього населення країни, тому варто заздалегідь підготуватися.

"У квітні на нас також чекає транзит Сатурна в Козерозі…. Сатурн – це король карми, владика карми. Він знаходиться в Козерозі до 29 квітня 2022 року", - зазначив астролог. Він уточнив, що у такий період у 2022 році людей у всьому світі косила пандемія коронавірусу.

ФСБ запевняла Кремль, що окупанти швидко захоплять Київ: у РФ готували два "уряди" для України, - WP

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:56

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії запевняла кремлівську владу у тому, що Україна швидко впаде. Тому російські спецслужби у співпраці з відомими українськими колабораціоністами створили одразу два маріонеткових "уряди", передають Патріоти України. ...

Зробили подарунок для ЗСУ: Російські окупанти загубили дрон з картою пам'яті, на якій – детальний огляд їхньої бази

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:50

Російські військові загубили дрон з картою пам'яті, на якій зберігся оглядовий тур їхньої бази в Миколаївській області. Ці дані потрапили до рук української розвідки. Про це у п’ятницю, 19 серпня, розповіли в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ, п...