Буде конкурентом Зе? Разумков загадково натякнув на президентські амбіції

Відкликаний з посади голови Верховної Ради України Дмитро Разумков натякнув на президентські амбіції, передають Патріоти України.

Відповідаючи на запитання, чи залишатиметься він тепер позафракційним депутатом, чи може відбутися складення ним мандату, чи він уже планує будувати команду, яка піде на парламентські та президентські вибори, Разумков зазначив, що ще до обрання його головою ВР говорив, що будуватиме команду.

"І всередині парламенту, я сподіваюся, знайдуться такі люди, і поза парламентом. На пенсію я точно не збираюся... Я буду рухатись вперед", - сказав він.

Водночас, на запитання щодо його президентських амбіцій, Разумков зауважив, що раніше всі казали, що "з голови Верховної Ради ніхто не ставав президентом". "Цей запобіжник ми сьогодні прибрали. А далі подивимось", - заявив депутат.

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...