Буде перелом: У Міноборони заявили, коли західна зброя допоможе ЗСУ змінити ситуацію на фронті

Заступник міністра оборони України Анна Маляр заявляє, що знадобиться декілька місяців, аби Україна за допомогою західної зброї, яка надходить, встановила паритет на фронті у війні з Російською Федерацією, передають Патріоти України.

"На сьогодні дійсно, переломний момент відбувся. І ви вся бачите, що після зустрічі на базі Рамштайн, де були присутніми понад 40 очільників оборонних відомств, дійсно допомога для України тепер колективна. І за декілька місяців вона зможе забезпечити паритетну можливість України відповідати тим загрозам, які є. Тому що у Росії зараз безумовно є перевага і по озброєнню, і по особовому складу", - заявила Маляр.

Вона додала, що говорити небезпечно про точні цифри озброєння, яке надходить від західних партнерів. "Тому що нашу інформацію відстежує ворог. Він буде розуміти наші спроможності, якщо ми перейдемо на цифри, але те, що допомога Заходу на сьогодні вже використовується в боях, це абсолютна правда. Так і є", - наголосила заступник міністра.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...