У четвер, 30 вересня чоловік намагався себе підпалити в приміщенні Офісу Президента, але стали на заваді охоронці. Фотографії інциденту опубліковано в Telegram-каналі "Муніципальна Варта Києва", зазначають Патріоти України.
Зазначається, що перебуваючи в будівлі ОП невідомий чоловік облився легкозаймистою рідиною і намагався підпалити себе.
Акту самоспалення завадили співробітники поліції, які загасили полум'я вогнегасниками.
Причини такої поведінки поки залишаються невідомими. Після події чоловікові запропонували поспілкуватися зі слідчими.

Як повідомлялося раніше, в Києві хлопець намагався прилюдно спалити себе під час святкування Дня Незалежності в центрі міста та отримав легкі опіки.
Також ми писали, що в селі Наталівка Запорізького району 51-річна жінка облила себе бензином і підпалила. У жінки обпалено 90% тіла: опіки тулуба та кінцівок II-III ступеня, а також опік верхніх дихальних шляхів.
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...