У четвер, 30 вересня чоловік намагався себе підпалити в приміщенні Офісу Президента, але стали на заваді охоронці. Фотографії інциденту опубліковано в Telegram-каналі "Муніципальна Варта Києва", зазначають Патріоти України.
Зазначається, що перебуваючи в будівлі ОП невідомий чоловік облився легкозаймистою рідиною і намагався підпалити себе.
Акту самоспалення завадили співробітники поліції, які загасили полум'я вогнегасниками.
Причини такої поведінки поки залишаються невідомими. Після події чоловікові запропонували поспілкуватися зі слідчими.

Як повідомлялося раніше, в Києві хлопець намагався прилюдно спалити себе під час святкування Дня Незалежності в центрі міста та отримав легкі опіки.
Також ми писали, що в селі Наталівка Запорізького району 51-річна жінка облила себе бензином і підпалила. У жінки обпалено 90% тіла: опіки тулуба та кінцівок II-III ступеня, а також опік верхніх дихальних шляхів.
За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...