У четвер, 30 вересня чоловік намагався себе підпалити в приміщенні Офісу Президента, але стали на заваді охоронці. Фотографії інциденту опубліковано в Telegram-каналі "Муніципальна Варта Києва", зазначають Патріоти України.
Зазначається, що перебуваючи в будівлі ОП невідомий чоловік облився легкозаймистою рідиною і намагався підпалити себе.
Акту самоспалення завадили співробітники поліції, які загасили полум'я вогнегасниками.
Причини такої поведінки поки залишаються невідомими. Після події чоловікові запропонували поспілкуватися зі слідчими.

Як повідомлялося раніше, в Києві хлопець намагався прилюдно спалити себе під час святкування Дня Незалежності в центрі міста та отримав легкі опіки.
Також ми писали, що в селі Наталівка Запорізького району 51-річна жінка облила себе бензином і підпалила. У жінки обпалено 90% тіла: опіки тулуба та кінцівок II-III ступеня, а також опік верхніх дихальних шляхів.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...