У четвер, 30 вересня чоловік намагався себе підпалити в приміщенні Офісу Президента, але стали на заваді охоронці. Фотографії інциденту опубліковано в Telegram-каналі "Муніципальна Варта Києва", зазначають Патріоти України.
Зазначається, що перебуваючи в будівлі ОП невідомий чоловік облився легкозаймистою рідиною і намагався підпалити себе.
Акту самоспалення завадили співробітники поліції, які загасили полум'я вогнегасниками.
Причини такої поведінки поки залишаються невідомими. Після події чоловікові запропонували поспілкуватися зі слідчими.

Як повідомлялося раніше, в Києві хлопець намагався прилюдно спалити себе під час святкування Дня Незалежності в центрі міста та отримав легкі опіки.
Також ми писали, що в селі Наталівка Запорізького району 51-річна жінка облила себе бензином і підпалила. У жінки обпалено 90% тіла: опіки тулуба та кінцівок II-III ступеня, а також опік верхніх дихальних шляхів.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...