У четвер, 30 вересня чоловік намагався себе підпалити в приміщенні Офісу Президента, але стали на заваді охоронці. Фотографії інциденту опубліковано в Telegram-каналі "Муніципальна Варта Києва", зазначають Патріоти України.
Зазначається, що перебуваючи в будівлі ОП невідомий чоловік облився легкозаймистою рідиною і намагався підпалити себе.
Акту самоспалення завадили співробітники поліції, які загасили полум'я вогнегасниками.
Причини такої поведінки поки залишаються невідомими. Після події чоловікові запропонували поспілкуватися зі слідчими.

Як повідомлялося раніше, в Києві хлопець намагався прилюдно спалити себе під час святкування Дня Незалежності в центрі міста та отримав легкі опіки.
Також ми писали, що в селі Наталівка Запорізького району 51-річна жінка облила себе бензином і підпалила. У жінки обпалено 90% тіла: опіки тулуба та кінцівок II-III ступеня, а також опік верхніх дихальних шляхів.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...