Буде "рухати вперед" російську науку: Путін призначив свою доньку на важливу посаду

Марія Воронцова є членом президії Російської асоціації сприяння науці.

Марія Воронцова. Фото: The New Times.

Марія Воронцова, яка, за даними ЗМІ, є старшою дочкою президента Росії Володимира Путіна, включена до ради з реалізації Федеральної науково-технічної програми розвитку генетичних технологій. Відповідний указ глави РФ опублікований на порталі правової інформації. Увагу на нього звернули "Открытые медиа", передають Патріоти України.

Згідно з документом, Воронцова є членом президії Російської асоціації сприяння науці. Журналісти зазначають, що на сайті цієї асоціації вона дійсно вказана як член президії. Крім того, там значиться, що вона має відношення до ФДБУ "Ендокринологічний науковий центр" (ЕНЦ) МОЗ Росії. При цьому посада Воронцової не вказується.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Воронцова закінчила аспірантуру в ЕНЦ, після чого стала працювати в цьому центрі. На сайті центру серед лікарів фігурує Марія Володимирівна Воронцова, кандидат медичних наук, яка з вересня 2018 року є провідним науковим співробітником відділення дитячої тіреоідології, репродуктивного та соматичного розвитку.

Хіти тижня. Історія повторюється: "Как и в 1918 русское государство находится на грани краха", - Чубайс

четвер, 27 лютий 2020, 4:00

Незалежні російські інтернет-публіцисти, що міркують про звірячі вироки у справі "Мережі", згадують сталінський терор 30-х років. А кремлівські пропагандисти, кажучи про зміни в Конституції, підкреслюють історичний і видатний характер майбутніх змін.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...