Буде "рухати вперед" російську науку: Путін призначив свою доньку на важливу посаду

Марія Воронцова є членом президії Російської асоціації сприяння науці.

Марія Воронцова. Фото: The New Times.

Марія Воронцова, яка, за даними ЗМІ, є старшою дочкою президента Росії Володимира Путіна, включена до ради з реалізації Федеральної науково-технічної програми розвитку генетичних технологій. Відповідний указ глави РФ опублікований на порталі правової інформації. Увагу на нього звернули "Открытые медиа", передають Патріоти України.

Згідно з документом, Воронцова є членом президії Російської асоціації сприяння науці. Журналісти зазначають, що на сайті цієї асоціації вона дійсно вказана як член президії. Крім того, там значиться, що вона має відношення до ФДБУ "Ендокринологічний науковий центр" (ЕНЦ) МОЗ Росії. При цьому посада Воронцової не вказується.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Воронцова закінчила аспірантуру в ЕНЦ, після чого стала працювати в цьому центрі. На сайті центру серед лікарів фігурує Марія Володимирівна Воронцова, кандидат медичних наук, яка з вересня 2018 року є провідним науковим співробітником відділення дитячої тіреоідології, репродуктивного та соматичного розвитку.

Хіти тижня. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе Украины на НАТО и ЕС", - політолог

неділя, 15 вересень 2019, 18:00

Адже з "тією стороною" потрібно налагоджувати діалог і добиватися миру, за який проголосували 73%. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе на НАТО и ЕС, «чтобы не провоцировать ту сторону», - додав він.

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...