Буде "сюрприз": Навчальний процес в Україні може стартувати раніше, ніж 1 вересня, - Міносвіти

В Україні в умовах чинного воєнного стану можуть змінити терміни початку навчального процесу. Цю інформацію в ефірі телемарафону озвучив Міністр освіти Сергій Шкарлет, передають Патріоти України.

Як відомо, 19 червня Верховна Рада затвердила законопроєкт №7325, який на час дії воєнного стану скасовує норми щодо максимальної кількості учнів у класі, тривалості навчального року, дати його початку та/або закінчення.

За словами Сергія Шкарлета, 1 вересня є важливою датою для освітян, тому Міносвіти планує розпочати навчальний рік у школах саме першого дня осені. Разом із цим міністерство допускає винятки, за яких освітній процес може стартувати раніше.

"Ми можемо сьогодні дати дозвіл у межах автономії починати освітній процес на початку чи середині серпня. Це не є чимось неадекватним, оскільки кілька років поспіль деякі університети це запроваджують, особливо там, де є практика, індивідуальна освіта чи особливості формування певної специфічної освітньої процесу", — продовжив профільний міністр в ефірі телемарафону.

Коментуючи скасування обмеження на максимальну кількість дітей у класах, Сергій Шкарлет попередив, що нововведення стосується виключно дистанційної форми навчання. За його словами, через вторгнення ЗС РФ уряд дав можливість навчатися кожному з огляду на кількість переселенців і 600 тисяч учнів, які були змушені виїхати за межі України. Підсумовуючи, Сергій Шкарлет заявив, що дистанційна форма навчання буде також у регіонах, де тривають активні бойові дії.

Штурмовики та багатоцільові гелікоптери ЗСУ завдали п’ять авіаударів по скупченню ворожої сили та військової техніки на півдні України

вівторок, 28 червень 2022, 5:47

Як повідомляє ОК "Південь", у Снігурівському, Криворізькому та Бериславському районах українська авіація завдала 5 ударів по скупченню ворога і його техніки. Дослівно: "Противник продовжує інженерне укріплення рубежів оборони, ракетно-артилерійські обс...

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...