"Буде світло": Ясновидець назвав дату закінчення війни в Україні - залишилось недовго

Ясновидець Андрій Дуйко стверджує, що ще 2013 року знав про напад Росії на нашу державу і навіть записав відео про це, передають Патріоти України.

Також він назвав точну дату закінчення війни.«Я думаю, що скоро війна закінчиться. І я думаю, що це станеться наступного року — в січні, на початку лютого. Закінчення війни пов'язано з підписанням договорів», — сказав Андрій Дуйко.

Ясновидець зазначив, що «перемир'я — це не тотальна перемога». «Але на нашу країну чекає світло і свобода. Буде і економічне зростання, і покращення демографії», — сказав він.

Також ясновидець фонтанував ідеями і дав ще низку порад, серед яких є і досить специфічні. Зокрема, якщо водій хоче «стати невидимим» для патрульної поліції, то повинен подумки «поставити» дулю на капоті, і тоді правоохоронці взагалі не звертатимуть на нього уваги. При цьому Дуйко стверджує, що все це неодноразово перевірялось, і довело, що насправді працює.

Звичайно, кожна людина сама повинна приймати рішення, чи варто довіряти таким «технікам», чи не краще проявити більшу уважність при їзді на авто.

Велика небезпека: Росія може розпочати виробництво нового іранського дрона-камікадзе, який засвітився у єменських хуситів

середа, 24 липень 2024, 8:37

Країна-агресор Росія може розпочати виробництво нового дрона-камікадзе. Підприємство "Завод Сигнал" вже запантентувало свій безпілотник, який візуально нагадує дрон-камікадзе Qasef іранської розробки, передають Патріоти України. Цей БПЛА раніше викорис...

Важливий сигнал: Держдеп США прокоментував візит Кулеби до Китаю

середа, 24 липень 2024, 8:32

Вашингтон дав знати Пекіну і всьому світу, що Київ діє узгоджено зі своїм найвпливовішим союзником, а не самостійно щось випрошує у сюзерена свого смертельного ворога і готовий на будь які поступки. Візит міністра зовнішніх справ України Дмитра Кулеби ...