"Буде цікаво, обіцяю": Лукашенко спрогнозував наслідки виборів президента Білорусі

Вибори президента Білорусі будуть цікавими, а їх результати – ще цікавішими. Такі висновки зробив президент країни Олександр Лукашенко. Про це повідомило видання БЕЛТА, там зазначили, що Лукашенко припустив трагічні наслідки виборів, передають Патріоти України.

"Вибори будуть дуже цікаві, а після виборів буде ще цікавіше. Це я обіцяю", – сказав Лукашенко. За його словами, ситуація в Білорусі може привести навіть до місцевого Майдану. Річ у тім, що ситуація всередині країни поступово розхитується. На діючу владу нібито наступають та хочуть її зламати.

До слова, нещодавно Олександр Лукашенко заявив, що у внутрішні справи Білорусі та передвиборчу гонку втручається Росія. Зокрема, президент Білорусі зазначив, що інформація про величезні статки його сина – фейкова. У такий спосіб його нібито хочуть дискредитувати.

Що відомо про вибори президента у Білорусі?

Чергові президентські вибори у Білорусі відбудуться 9 серпня 2020 року, попри пандемію COVID-19. Лукашенко заявляв, що хвороба не повинна бути причиною перенесення виборів, у цьому немає потреби, адже обрати президента громадяни мають відповідно до конституційних термінів.

Лукашенко розкритикував потенційних суперників на президентських виборах і заявив, що "країну вони не отримають". Згодом затримали одного з кандидатів у президенти – Віктора Бабаріко. Люди вийшли на протести.

Сидів у барі на даху та пив горілку: Стало відомо про перебування принца Гаррі в наркологічній клініці

середа, 15 липень 2020, 13:59

Коли Гаррі було 16 років, його батько принц Чарльз вирішив відправити його в клініку реабілітації наркоманів. З'ясувалося, що в юності Гаррі зловживав наркотиками і одного разу потрапив в клініку для наркоманів. Також принц Гаррі відчував слабкість і д...

Побачили та "конфіскували": Найманці "ДНР" похвалилися "віджатою" дорожньою технікою (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:15

Підставою для "конфіскації" стало те, що власник спецтехніки переїхав на територію, підконтрольну Україні. "Польовий командир ДНР" Олександр Ходаковський похвалився, що "віджав" кілька вантажівок, асфальтоукладальників і екскаваторів, які терористи вия...