"Буде з машини друшляк": Окупант зрадів дозволу розстрілювати мирних жителів (аудіо)

Російські окупанти продовжують використовувати фосфорні бомби на сході України. Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ, передають Патріоти України.

"Фосфором палять. З нашого боку в х**лячу сторону полетів фосфор", – розповідає матері окупант. Також у розмові він зізнався, що вони отримали команду розстрілювати усі машини, у тому числі з мирним населенням.

"Буде з машини друшляк", – каже окупант. У відповідь матір зітхає, але вбивство цивільних людей виправдовує фразою "не судилося".

У СБУ нагадали, що використання фосфорних бомб є злочином проти людяності та порушенням Женевської конвенції, а вбивство мирних людей суперечить законам і звичаям війни.

"Усі перехоплення та зібрані СБУ дані увійдуть до матеріалів у міжнародних судах, щоб жоден російський злочин не залишився безкарним", - повідомили там.

США можуть без використання ядерної зброї знищити армію РФ одним потужним ударом, - авіатор

середа, 28 вересень 2022, 7:22

Один американський літак Роквелл B-1 Лансер без заходження у повітряний простір може знищити весь чорноморський або балтійський флот Росії. Про це в ефірі "Еспресо" розповів президент Всеукраїнської авіаційної асоціації "АОПА-Україна" український авіат...

Усе за планом? Зростає готовність росіян на Херсонщині скласти зброю, - керівниця пресцентру ОК "Південь" Гуменюк

середа, 28 вересень 2022, 6:55

Російські війська на правому березі Дніпра у Херсонській області все частіше подають сигнали про готовність здатися в полон. Про це в ефірі Еспресо повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гумен...