
Російські окупанти продовжують використовувати фосфорні бомби на сході України. Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ, передають Патріоти України.
"Фосфором палять. З нашого боку в х**лячу сторону полетів фосфор", – розповідає матері окупант. Також у розмові він зізнався, що вони отримали команду розстрілювати усі машини, у тому числі з мирним населенням.
"Буде з машини друшляк", – каже окупант. У відповідь матір зітхає, але вбивство цивільних людей виправдовує фразою "не судилося".
У СБУ нагадали, що використання фосфорних бомб є злочином проти людяності та порушенням Женевської конвенції, а вбивство мирних людей суперечить законам і звичаям війни.
"Усі перехоплення та зібрані СБУ дані увійдуть до матеріалів у міжнародних судах, щоб жоден російський злочин не залишився безкарним", - повідомили там.
Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...