"Буде з машини друшляк": Окупант зрадів дозволу розстрілювати мирних жителів (аудіо)

Російські окупанти продовжують використовувати фосфорні бомби на сході України. Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ, передають Патріоти України.

"Фосфором палять. З нашого боку в х**лячу сторону полетів фосфор", – розповідає матері окупант. Також у розмові він зізнався, що вони отримали команду розстрілювати усі машини, у тому числі з мирним населенням.

"Буде з машини друшляк", – каже окупант. У відповідь матір зітхає, але вбивство цивільних людей виправдовує фразою "не судилося".

У СБУ нагадали, що використання фосфорних бомб є злочином проти людяності та порушенням Женевської конвенції, а вбивство мирних людей суперечить законам і звичаям війни.

"Усі перехоплення та зібрані СБУ дані увійдуть до матеріалів у міжнародних судах, щоб жоден російський злочин не залишився безкарним", - повідомили там.

Спалили $50 млн під Волновахою: Українські військові уразили дві пускові установки ЗРК С-300 (відео)

неділя, 28 червень 2026, 10:44

Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...

У ЗСУ більше можливостей: Британська розвідка проаналізувала українські удари по Криму та вказала на подальші цілі

неділя, 28 червень 2026, 9:06

Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...