"Буде з машини друшляк": Окупант зрадів дозволу розстрілювати мирних жителів (аудіо)

Російські окупанти продовжують використовувати фосфорні бомби на сході України. Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ, передають Патріоти України.

"Фосфором палять. З нашого боку в х**лячу сторону полетів фосфор", – розповідає матері окупант. Також у розмові він зізнався, що вони отримали команду розстрілювати усі машини, у тому числі з мирним населенням.

"Буде з машини друшляк", – каже окупант. У відповідь матір зітхає, але вбивство цивільних людей виправдовує фразою "не судилося".

У СБУ нагадали, що використання фосфорних бомб є злочином проти людяності та порушенням Женевської конвенції, а вбивство мирних людей суперечить законам і звичаям війни.

"Усі перехоплення та зібрані СБУ дані увійдуть до матеріалів у міжнародних судах, щоб жоден російський злочин не залишився безкарним", - повідомили там.

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...