
Російські окупанти продовжують використовувати фосфорні бомби на сході України. Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ, передають Патріоти України.
"Фосфором палять. З нашого боку в х**лячу сторону полетів фосфор", – розповідає матері окупант. Також у розмові він зізнався, що вони отримали команду розстрілювати усі машини, у тому числі з мирним населенням.
"Буде з машини друшляк", – каже окупант. У відповідь матір зітхає, але вбивство цивільних людей виправдовує фразою "не судилося".
У СБУ нагадали, що використання фосфорних бомб є злочином проти людяності та порушенням Женевської конвенції, а вбивство мирних людей суперечить законам і звичаям війни.
"Усі перехоплення та зібрані СБУ дані увійдуть до матеріалів у міжнародних судах, щоб жоден російський злочин не залишився безкарним", - повідомили там.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...