"Будемо економити": Єрмак допускає скорочення в ОП, щоб не збільшувати витрати

За словами Андрія Єрмака, зараз чисельність співробітників Офісу президента найнижча за останні 10 років.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак вважає неприпустимим збільшення витрат на утримання органів державної влади під час економічної кризи. Таку заяву було опубліковано на сайті президента України ввечері в п'ятницю, 18 вересня, передають Патріоти України.

Коментуючи проект Держбюджету на 2021 рік, Єрмак заявив, що Володимир Зеленський "вимагає від усіх органів влади жорсткої економії". "Всі витрати повинні бути добре обґрунтованими і дійсно необхідними. Всіх чиновників, хто дозволить собі неадекватні витрати, будуть нещадно звільняти, а кожну підозрілу витрату – ретельно перевіряти", – запевнив глава ОП.

Єрмак повідомив, що звернувся до Міністерства фінансів і Державного управління справами з проханням ретельно попрацювати разом з народними депутатами проекту закону для "раціонального скорочення витрат на забезпечення діяльності Офісу президента".

За словами Єрмака, зараз чисельність співробітників Офісу президента найнижча за останні 10 років [419 при максимальній кількості 579 в 2014 році]. Він заявив, що Зеленський готовий на 10% скоротити штат співробітників ОП в разі потреби.

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...