"Будемо формувати новий резерв": Військовий експерт спрогнозував, коли слід чекати нового контрнаступу ЗСУ

Темп контрнаступ ЗСУ після стрімких подій в Харківській області сповільнилися через резерви. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"На сьогоднішній день ми не маємо можливості постійно вводити в бій нові резерви. Як я розумію, зараз буде спостерігатися деяке зниження темпів контрнаступу, але воно триває на Херсонському напрямку, частково на Донецькому напрямку в районі Сіверська — Лиман, Кремінна. З'явилася інформація про те, що вже 5 тисяч військовослужбовців нашої армії закінчили навчання на Заході. Зараз ми будемо формувати новий резерв, який здійснить наступний етап більш активного контрнаступу", — заявив він.

Крім того, Жданов не виключає, що активізація дій на фронті знову може відбутися вже в найближчі тижні ‒ можливо, до кінця вересня.

Путін на зустрічі з Лукашенком назвав терміни розміщення ядерної зброї в Білорусі

п’ятниця, 9 червень 2023, 15:47

Кремлівський диктатор Володимир Путін відзвітував перед Олександром Лукашенком, коли на території Білорусі почнуть розміщувати ядерну зброю. "Все за планом, все стабільно. Завжди є, про що поговорити", - додав Путін.

Потрібно показати "жовту картку": Польський генерал заявив, що Угорщині не місце в НАТО через позицію Орбана

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:54

Якщо угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан шантажуватиме країни-члени НАТО, країну варто виключити з Альянсу. Таку заяву зробив польський експерт, колишній командувач Сухопутними військами Польщі Вальдемар Скшипчак в інтерв'ю "Укрінформу", передають ...