"Будемо мати дуже цікавий "внутрішньоукраїнський" конфлікт": Цимбалюк розкрив план Путіна на Донбасі (відео)

Глава країни-агресора готує грунт для того, щоб вдарити по Україні у відповідь на війну проти "громадян" Російської Федерації.
Роман Цимбалюк. Фото: соцмережі.

Видача російських паспортів на Донбасі була необхідна президенту Росії Володимиру Путіну для того, щоб "легалізувати" повномасштабне збройне вторгнення в Україну. Таку думку озвучив український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на YouTube, передають Патріоти України.

За його словами, глава країни-агресора готує грунт для того, щоб вдарити по Україні у відповідь на війну проти "громадян" Російської Федерації. "Що нас чекає після цього рішення? Фактично через деякий час ми будемо мати дуже цікавий "внутрішньоукраїнський" конфлікт. Тому що з нами будуть офіційно воювати громадяни Російської Федерації. А це означає, що на якомусь етапі той же Путін або, якщо з ним щось трапиться, хтось інший на його місці, ухвалить рішення про офіційне введення російської армії", — сказав Цимбалюк.

Він підкреслив, що окупанти вже не ховатимуться і, відповідно, зможуть використовувати весь арсенал російських Збройних сил. "При цьому будуть продовжувати нам нашіптувати "мы же братья", а товариші в російській військовій формі будуть натискати на спусковий гачок", — розкрив сценарій нової кремлівської агресії журналіст.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...