"Будемо мати дуже цікавий "внутрішньоукраїнський" конфлікт": Цимбалюк розкрив план Путіна на Донбасі (відео)

Глава країни-агресора готує грунт для того, щоб вдарити по Україні у відповідь на війну проти "громадян" Російської Федерації.
Роман Цимбалюк. Фото: соцмережі.

Видача російських паспортів на Донбасі була необхідна президенту Росії Володимиру Путіну для того, щоб "легалізувати" повномасштабне збройне вторгнення в Україну. Таку думку озвучив український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на YouTube, передають Патріоти України.

За його словами, глава країни-агресора готує грунт для того, щоб вдарити по Україні у відповідь на війну проти "громадян" Російської Федерації. "Що нас чекає після цього рішення? Фактично через деякий час ми будемо мати дуже цікавий "внутрішньоукраїнський" конфлікт. Тому що з нами будуть офіційно воювати громадяни Російської Федерації. А це означає, що на якомусь етапі той же Путін або, якщо з ним щось трапиться, хтось інший на його місці, ухвалить рішення про офіційне введення російської армії", — сказав Цимбалюк.

Він підкреслив, що окупанти вже не ховатимуться і, відповідно, зможуть використовувати весь арсенал російських Збройних сил. "При цьому будуть продовжувати нам нашіптувати "мы же братья", а товариші в російській військовій формі будуть натискати на спусковий гачок", — розкрив сценарій нової кремлівської агресії журналіст.

Хіти тижня. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе Украины на НАТО и ЕС", - політолог

неділя, 15 вересень 2019, 18:00

Адже з "тією стороною" потрібно налагоджувати діалог і добиватися миру, за який проголосували 73%. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе на НАТО и ЕС, «чтобы не провоцировать ту сторону», - додав він.

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...