"Будемо штурмувати Дніпропетровську область, підтягнулися літаки": Окупант розповів дружині, що повернеться додому не скоро (аудіо)

Нещодавнє перехоплення розмови російського окупанта, оприлюднене ГУР, ще раз довело, що мародерство – основна діяльність тамтешніх солдатів. Крім того, повідомляє розвідка, у ньому російські військовослужбовці відкрито діляться планами щодо просування Сходом України, передають Патріоти України.

Штурм Дніпропетровщини та докази злочинів: перехоплення розмови окупанта

У перехопленій розмові солдат Руслан, мобілізований з території так званої "ДНР", підрозділ якого дислокується поблизу Зеленодольска Дніпропетровської області, розповів, що найближчим часом планується новий наступ. "Будемо штурмувати Дніпропетровську область. Підтягнулися літаки, авіація", – інформує він дружину.

Окрім цього, окупант хвалиться новим вкраденим майном. "Сьогодні одну штуку цікаву промутили. Спі***ли сім сонячних батарей. Промислових, великих", – розповідає він. Проте для чого їм батареї мародер не зазначає.

Їхній настрій дещо змінюється, коли розмова заходить до обговорення поточної ситуації. Руслан засмучений, що після трьох місяців війни йому не вдалося повернутися додому та додає, що орієнтовна дата закінчення служби це кінець серпня – початок вересня.

Його дружина скаржиться, що з травня їй не будуть виплачувати зарплатню виховательки дитсадка. Мовляв, персонал і так годують та забезпечують господарськими товарами. Чоловік запевняє, що скоро все зміниться

"У нас республіки зажерлись дуже сильно. Тут у всіх такий настрій. Все це безслідно не минеться, коли всі ми додому повернемось. Що вони зробили, скільки пацанів перебили, скільки скалічили", – заспокоює дружину окупант.

Цікаво, що ані чоловік, ані його дружина жодним чином не засуджують війну та масові вбивства.

"Їжте круасани у кафе, живіть повним життям": Боєць ЗСУ звернувся до українців (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 6:57

Багато українців в умовах широкомасштабної війни відчувають сором за повсякденні справи, як-от похід у кафе чи зустріч із друзями. У зв'язку з цим український захисник, командир відділення у 68 ВЕБ ЗСУ, а також екоактивіст, музикант, підприємець, голов...

Нова "Буча": Окупанти вчиняють звірства на Херсонщині - людей кидають у підвали, за "криве слово" можуть убити

вівторок, 5 липень 2022, 6:55

Російські окупанти вчиняють звірства проти мешканців тимчасово окупованих населених пунктів Херсонської області. Загарбники грабують людей і можуть розстріляти, якщо хтось просто вийшов на вулицю, передають Патріоти України. При цьому в обласному центр...