Будемо ставати Східноєвропейським Ізраїлем: Кулеба розповів про розчарування Заходом

У понеділок, 13 вересня, глава МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв'ю британській газеті Independent заявив, що Київ більше не буде вірити обіцянкам Заходу, передають Патріоти України.

За його словами, Україна отримала "кілька гірких уроків про те, що обіцянки Заходу, швидше за все, не будуть виконані". Український міністр дипломатично висловив своє обурення, але кореспондент Олівер Керролл зазначив, що Кулеба злиться на Захід. "Ми більше не віримо обіцянкам", - сказав міністр. Причиною цих висловлювань стало те, що Європа дала лише "короткі заяви" і висловила тільки "заклопотаність" через події в Криму і на Донбасі. Ніяких конкретних планів навіть не прозвучало, не кажучи про кроки.

Також, за словами Кулеби, Київ зрозумів, що в оборонній сфері може покладатися тільки на себе і буде перетворюватися на "гнучку воєнізовану державу". У приклад він поставив Ізраїль, у якого Україні є чому повчитися.

З архіву ПУ. Це не Порошенко: Український письменник розповів, кому може програти Зеленський

понеділок, 24 січень 2022, 20:00

Для когось Володимир Зеленський теж може вже бути "старим обличчям". Президент Володимир Зеленський програє на виборах тому, для кого він буде виступати у ролі старого обличчя старої політики. Про це сказав Юрій Андрухович у січні 2021 року. Письменник...

Рейтинг партій: "Європейська солідарність" впевнено випереджає "Слугу народу". Свіже опитування КМІС (інфографіка)

понеділок, 24 січень 2022, 19:39

Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, то найбільшу підтримку отримала би "Європейська солідарність" – за неї готові віддати голоси 18,9% серед тих, хто визначився з вибором. . Про це свідчать результати опитування Київського міжн...