Будемо ставати Східноєвропейським Ізраїлем: Кулеба розповів про розчарування Заходом

У понеділок, 13 вересня, глава МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв'ю британській газеті Independent заявив, що Київ більше не буде вірити обіцянкам Заходу, передають Патріоти України.

За його словами, Україна отримала "кілька гірких уроків про те, що обіцянки Заходу, швидше за все, не будуть виконані". Український міністр дипломатично висловив своє обурення, але кореспондент Олівер Керролл зазначив, що Кулеба злиться на Захід. "Ми більше не віримо обіцянкам", - сказав міністр. Причиною цих висловлювань стало те, що Європа дала лише "короткі заяви" і висловила тільки "заклопотаність" через події в Криму і на Донбасі. Ніяких конкретних планів навіть не прозвучало, не кажучи про кроки.

Також, за словами Кулеби, Київ зрозумів, що в оборонній сфері може покладатися тільки на себе і буде перетворюватися на "гнучку воєнізовану державу". У приклад він поставив Ізраїль, у якого Україні є чому повчитися.

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...