Будуть гарматним м'ясом: У РФ вербують вчителів у добробати для війни проти України

Військовий комісаріат в Ульянівській області РФ набирає викладачів у добровольчі батальйони для війни в Україні. Про це пише російський Telegram-канал Baza, передають Патріоти України.

Як уточнюється, військові країни-агресора вирішили набирати добровольців через керівників середніх навчальних закладів, яких попросили допомогти з пошуком нових контрактників. Педагогами планують укомплектувати два іменні батальйони "Свіяга" та "Симбірськ".

Про набір найманців у ці добробати повідомляє і місцеве видання "Ульяновська правда". Всім охочим пропонують підписати контракт від шести місяців. За це росіянам, які готові їхати на війну в Україну, обіцяють зарплату від 220 тис. руб.

"Це приблизно в десять разів вище за медіанну зарплату по Ульянівській області", — наголошують журналісти. Додатково місцевим жителям обіцяють одноразову виплату у розмірі 110 тис. руб., а також "забезпечення екіпіруванням, медичним обслуговуванням, страховкою та іншими пільгами".

Як пише російське ЗМІ, найманці пройдуть "повноцінну підготовку до ведення бойових дій", після чого відразу ж вирушать на війну в Україну. Загалом комісаріат сподівається набрати 400 добровольців для обох батальйонів.

Вчителі для "нових республік"

Як інформує Baza, вчителям із Московської області пропонують контракти іншого роду. Їх звуть працювати у "нових республіках". Іншими словами, освітян агітують їхати до шкіл на окуповані території України.

Контракт можна укласти щонайменше на рік. За це московським вчителям обіцяють заробітну плату 200 тис. руб. в місяць.

У РФ держслужбовцям масово дають броні, щоб "відкосити" від мобілізації - почалася паніка

неділя, 25 вересень 2022, 7:22

У Росії оголошення "часткової мобілізації" породило паніку серед державних службовців. Вони намагаються відкосити усіма доступними способами - від оформлення броні, до влаштування в аспірантуру передають Патріоти України. . У мережу потрапили списки ...

Мобілізація навряд чи дасть змогу РФ створити ефективні бойові підрозділи для війни проти України, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 7:01

У РФ "часткова" мобілізація продовжує поспішно змушувати тисячі росіян вступати на військову службу. Однак навряд чи таким чином Кремлю вдасться створити ефективну бойову силу. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW). Аналітики за...