
Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України.
"Росіяни обстріляли Одесу 4 ракетами. Попередньо - X-59. Дві ракети вдалося збити силам ППО, а ще дві, на жаль, влучили по місту. Був пошкоджений триповерховий будинок на території монастиря - відомо про трьох поранених", - йдеться у повідомленні.
В ОК "Південь" додали, що ракета поцілила по території монастиря УПЦ МП. За їхніми даними, кількість потерпілих зросла до 4 осіб.
Ввечері, 21 березня, у південних областях України оголосили повітряну тривогу. Після цього в Одесі та приміських населених пунктах було чути вибухи.
В Одеській РВА повідомили, що окупанти поцілили по триповерховому житловому будинку. На місці події працювали рятувальники, які оперативно ліквідували займання.
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...