
Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України.
"Росіяни обстріляли Одесу 4 ракетами. Попередньо - X-59. Дві ракети вдалося збити силам ППО, а ще дві, на жаль, влучили по місту. Був пошкоджений триповерховий будинок на території монастиря - відомо про трьох поранених", - йдеться у повідомленні.
В ОК "Південь" додали, що ракета поцілила по території монастиря УПЦ МП. За їхніми даними, кількість потерпілих зросла до 4 осіб.
Ввечері, 21 березня, у південних областях України оголосили повітряну тривогу. Після цього в Одесі та приміських населених пунктах було чути вибухи.
В Одеській РВА повідомили, що окупанти поцілили по триповерховому житловому будинку. На місці події працювали рятувальники, які оперативно ліквідували займання.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...