Будуть модернізовані: Авіація ВМС отримала два літаки (фото)

Минулого року до складу 10-ї морської авіаційної бригади ВМС ЗС України було передано два гелікоптера Мі-8МСБ-В, а також меценат придбав та подарував у частину літак Ан-2.

Ан-26 переданий до 10-ї бригади морської авіації. Фото: ДП «Завод 410 ЦА».

Морська авіація ВМС ЗС України отримала два військово-транспортні літаки Ан-26. Про це повідомляє прес-служба ДП «Завод 410 ЦА», передають Патріоти України.

Літаки зі зберігання спочатку будуть відремонтовані та модернізовані для завдань покладених на 10 морську авіаційну бригаду ВМС ЗС України. Один з переданих Ан-26 11 вересня 2020 року прибув на Державне підприємство «Завод 410 Цивільної авіації». Другий зараз проходить підготовку для перельоту на території ремонтного підприємства.

Інформація щодо об’єму модернізації які пройдуть обидва борти, як і термін завершення робіт не розголошується. Зараз наявні Ан-26 зі складу ВМС ЗС України використовуються в якості транспортних, десантної підготовки морських піхотинців, висвітлення надводної обстановки, тощо.

Нещодавно один з наявних у бойовому складі 10-ї морської авіаційної бригади ВМС ЗС України був помічений авіабомбами типу ФАБ. На Ан-26 морської авіації і раніше розміщували пілони для встановлення маркерів, що використовуються під час десантування чи пошуково-рятувальних операцій, проте розміщення авіабомб останній час помічено вперше.

Минулого року до складу 10-ї морської авіаційної бригади ВМС ЗС України було передано два гелікоптера Мі-8МСБ-В, а також меценат придбав та подарував у частину літак Ан-2.

Роком раніше зусиллями групи волонтерів до складу 10 бригади морської авіації ВМС ЗСУ був введений багатоцільовий гелікоптер Ка-226, що була обладнана як санітарна одиниця.

У травні 2020 року гелікоптери Мі-8 МСБ-В відпрацювали бомбометання та стрільбу некерованими авіаційними ракетами. Згодом, у рамках навчань в липні 2020 року гелікоптери морської авіації України відпрацювали стрільбу некерованими авіаційними ракетами по морським цілям.

"Сюрприз" від Х**ла? У Бундестаг прийшла "вибухонебезпечна" посилка, на місце викликали саперів

вівторок, 22 вересень 2020, 14:35

У поштовому відділенні німецького Бундестагу у вівторок, 22 вересня, виявили дивну посилку, нібито адресовану члену партії СДПН Карлу Лаутербаху, передають Патріоти України. Як пише Bild, на місце одразу ж викликали поліцію і саперів, оскільки бандеро...

"​Почему-то Фокину, как и Зеленскому не приходит в голову, что Москва выдвинула идею о закреплении особого статуса Донбасса вовсе не для того чтобы возвратить Донбасс Украине", - Портников

вівторок, 22 вересень 2020, 14:29

"Бывший украинский премьер-министр Витольд Фокин уверен, что негативное отношение к его одиозным заявлением, сделанным после назначения в Трехстороннюю контактную группу, связано с его возрастом, с негативным отношением к пожилым людям в Украине. Вынуж...