Будуть модернізовані: Авіація ВМС отримала два літаки (фото)

Минулого року до складу 10-ї морської авіаційної бригади ВМС ЗС України було передано два гелікоптера Мі-8МСБ-В, а також меценат придбав та подарував у частину літак Ан-2.

Ан-26 переданий до 10-ї бригади морської авіації. Фото: ДП «Завод 410 ЦА».

Морська авіація ВМС ЗС України отримала два військово-транспортні літаки Ан-26. Про це повідомляє прес-служба ДП «Завод 410 ЦА», передають Патріоти України.

Літаки зі зберігання спочатку будуть відремонтовані та модернізовані для завдань покладених на 10 морську авіаційну бригаду ВМС ЗС України. Один з переданих Ан-26 11 вересня 2020 року прибув на Державне підприємство «Завод 410 Цивільної авіації». Другий зараз проходить підготовку для перельоту на території ремонтного підприємства.

Інформація щодо об’єму модернізації які пройдуть обидва борти, як і термін завершення робіт не розголошується. Зараз наявні Ан-26 зі складу ВМС ЗС України використовуються в якості транспортних, десантної підготовки морських піхотинців, висвітлення надводної обстановки, тощо.

Нещодавно один з наявних у бойовому складі 10-ї морської авіаційної бригади ВМС ЗС України був помічений авіабомбами типу ФАБ. На Ан-26 морської авіації і раніше розміщували пілони для встановлення маркерів, що використовуються під час десантування чи пошуково-рятувальних операцій, проте розміщення авіабомб останній час помічено вперше.

Минулого року до складу 10-ї морської авіаційної бригади ВМС ЗС України було передано два гелікоптера Мі-8МСБ-В, а також меценат придбав та подарував у частину літак Ан-2.

Роком раніше зусиллями групи волонтерів до складу 10 бригади морської авіації ВМС ЗСУ був введений багатоцільовий гелікоптер Ка-226, що була обладнана як санітарна одиниця.

У травні 2020 року гелікоптери Мі-8 МСБ-В відпрацювали бомбометання та стрільбу некерованими авіаційними ракетами. Згодом, у рамках навчань в липні 2020 року гелікоптери морської авіації України відпрацювали стрільбу некерованими авіаційними ракетами по морським цілям.

Посольство України закликало симпатиків Путіна в Іспанії припинити цькування і переслідування футболіста Зозулі

понеділок, 26 липень 2021, 23:50

Посольство України в Іспанії підтримало українського футболіста Романа Зозулю, якому іспанські ультраліві фанати вкотре закидають "нацизм", повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву посольства України в Іспанії . "У зв’язку з черговою пров...

Пентагон не виключає такий розвиток подій: Армія США відпрацьовує допомогу у відбитті атаки армії Росії на Україну

понеділок, 26 липень 2021, 22:59

Армійські підрозділи Сполучених Штатів в ході маневрів відпрацьовують сценарії допомоги Україні в разі повномасштабного вторгнення ЗС РФ. Про це колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив в прямому ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патр...