Будуть нові правила: Чоловікам можуть дозволити їхати за кордон за умови щомісячного внеску на ЗСУ

Депутати Верховної Ради зареєстрували проєкт закону, який дозволяє чоловікам виїжджати за кордон. Щоб громадяни України отримали такий дозвіл щомісяця необхідно буде сплачувати 13 тис. грн на потреби ЗСУ. Про це йдеться у проєкті закону, який опублікований на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Ініціатором законопроєкту є "слуга народу" Мазурашу Георгій Георгійович. Він пропонує дозволити чоловіка їхати з України за умови внеску в розмірі 13 тис. грн, які потім спрямують на потреби ЗСУ. Ці кошти потрібно буде сплачувати щомісяця.

"Головною метою законопроекту є внесення до законодавства змін, які посприяють зменшенню кількості громадян, які не можуть заробити на себе і сім’ю, збільшенню фінансової підтримки ЗСУ, зміцненню економіки та обороноздатності держави, зниженню градусу соціально-економічної напруги", - йдеться у пояснювальній записці.

Змінився до невпізнання: Прес-секретар Саакашвілі показала, як він зараз виглядає (фото)

середа, 1 лютий 2023, 13:43

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі проходить лікування в клініці "Вівамед", тому він дистанційно взяв участь в судовому засіданні у справі про відтермінування його вироку або звільнення, інформують Патріоти України. Як повідомляє "Грузія onlin...

У нардепа ОПЗЖ проводять обшуки, - ЗМІ

середа, 1 лютий 2023, 12:42

Правоохоронці прийшли з обшуком до Вадима Столара. У РБК-Україна зазначили, що їм повідомили про це джерела у правоохоронних органах, передають Патріоти України. Вадим Столар залишив Україну за кілька днів до повномасштабного вторгнення в Україну й пер...