Будуть нові санкції і не тільки: G7 попередила РФ у річницю вторгнення в Україну

Лідери країн "Групи семи" (G7) підтвердили непохитну підтримку України та ще раз привітали хоробрість і стійкість українського народу, який невтомно бореться за свободу та демократичне майбутнє України. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті G7 у річницю початку повномасштабного вторгення РФ в Україну, передають Патріоти України.

Лідери G7, зокрема, висловили переконання у здатності забезпечити перемогу народу України в боротьбі за своє майбутнє та допомогти створити всеосяжний, справедливий і міцний мир. "Ми продовжуватимемо підтримувати право України на самооборону та підтверджуватимемо нашу відданість довгостроковій безпеці України, зокрема шляхом укладення та виконання двосторонніх зобов’язань і домовленостей у сфері безпеки, на основі Спільної декларації підтримки України, яку ми схвалили у Вільнюсі в липні минулого року. Ми посилюємо нашу безпекову допомогу Україні та збільшуємо наші можливості виробництва та доставки, щоб допомогти країні", - йдеться у заяві.

У Групі також привітали рішення Європейської Ради розпочати переговори про вступ з Україною та прогрес Києва у виконанні умов програми розширеного фінансування МВФ. "Ми допоможемо Україні задовольнити її нагальні потреби у фінансуванні. ... Ми рішуче вітаємо схвалення ЄС фінансової програми для України в розмірі 50 мільярдів євро. Вона забезпечить вирішальну фінансову підтримку Україні до 2027 року", - зазначили лідери G7.

Вони також закликали Росію негайно припинити загарбницьку війну та повністю й безумовно вивести свої війська з міжнародно визнаної території України. При цьому у Групі анонсували, що продовжать "збільшувати вартість війни Росії" - зокрема, впроваджувати нові санкції, чинити тиск на доходи РФ від енергоносіїв, вживати заходів проти суб’єктів третіх країн, які матеріально підтримують війну Росії та продовжити роботу над використанням російських активів для допомоги Україні.

"Ми продовжуємо підтримувати Україну в подальшому розвитку Формули миру президента Зеленського та беремо на себе зобов’язання підтримувати всеосяжний, справедливий і міцний мир, який відповідає принципам Статуту ООН, міжнародному праву та поважає суверенітет і територію України. цілісність. Оскільки Україна вступає в третій рік цієї невпинної війни, її уряд і народ можуть розраховувати на підтримку G7 стільки, скільки потрібно", - підсумували у Групі.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...