Будуть нові санкції? Російські хакери попались на крадіжці даних про антикоронавірусну вакцину Pfizer - не вдалось замести сліди

Російські та китайські хакери вкрали документи, що стосуються вакцини проти коронавірусу BioNTech і Pfizer з Європейського агентства лікарських засобів. Про це повідомляє німецьке видання DW.

Уточнюється, що успішні хакерські атаки відбулися ще восени 2020 року. Співробітникам агентства були розіслані російськими хакерами електронні листи, які містили шкідливе програмне забезпечення. Згодом хакери мали доступ до внутрішніх мереж агентства близько місяця.

Кіберзлочинців цікавила стратегія вакцинації в Європі, а також те, які препарати проти коронавірусу купують різні держави.

Також хакерами були вкрадені деякі документи по компаніям-виробникам BioNTech і Pfizer, які пізніше з’явилися в російськомовному сегменті всесвітньої мережі. На думку експертів, таким чином зловмисники хотіли змусити сумніватися в ефективності препаратів.

У свою чергу китайські хакери змогли ще навесні 2020 року отримати доступ до внутрішніх мереж агентства шляхом атаки на німецький університет.

Відзначається, що і Китай, і Росія заперечують свою причетність до даних кібератак.

Напився та вдавав із себе "Примарного Вершника": На Донбасі самоліквідувався найманець "ЛНР"

субота, 17 квітень 2021, 16:58

Українська розвідка встановила, що 16 квітня поблизу населеного пункту Золоте-5 помер проросійський бойовик. Він був у стані сильного алкогольного сп'яніння. Про це повідомило ОТУ "Північ" на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти Укр...

У Байдена поки що приховали ще один козир проти Росії, - журналіст

субота, 17 квітень 2021, 16:29

Адміністрація Джо Байдена на тлі загравань Німеччини та Франції з Росією бере на себе головну роль у врегулюванні конфлікту в Україні. Водночас обраний варіант економічних санкцій США проти Росії є найлегшим з можливих. Про це у своєму блозі "Теории за...