"Будуть підводні човни України, літаки": Симоньян запанікувала в прямому ефірі, що РФ знищать

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що Третя світова війна вже почалася. На її думку, "вони" (ймовірно, США і країни Заходу) не зупиняться, поки нібито не знищать Росію, передають Патріоти України.

Главред російського пропагандистського телеканалу RT вважає, що зараз варто турбуватися не про те, що почнеться Третя світова, а про те, куди вона поверне.

"Цілком очевидно, що вони не зупиняться. Наступного разу безпілотник буде в наших водах", – заявила пропагандистка, маючи на увазі американський безпілотник MQ-9 Reaper, який збив російський літак в Чорному морі.

"Ми повинні бути до цього готові: будуть підводні човни України, будуть літаки, все, що можливо, крім ядерної зброї. Будуть військовослужбовці: українські-то закінчуються. Спочатку наймані, а потім і діюча армія", – вважає Симоньян.

"Вагнерівці з Бахмута остаточно не вийшли": У Міноборони України розповіли, чим зайняті найманці Пригожина

субота, 3 червень 2023, 20:00

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що у місті Бахмут ситуація умовно стабільна і додала, що вагнерівці остаточно ще не залишили місто. Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила у telegram, передають Патріоти України. За ...

"Рахитская федерация": Путін несподівано "перейменував" РФ (відео)

субота, 3 червень 2023, 19:28

Російський диктатор Володимир Путін обмовився і назвав свою країну "Рахітською Федерацією". Це трапилося під час одного із відеовиступив очільника Кремля. Кадри активно поширюють у Мережі, передають Патріоти України. "Для Російської Федерації - це пита...