"Будут просить помощи у Запада": Відомий письменник спрогнозував, що станеться із Росією після Путіна

Коли президент РФ Володимир Путін покине свою посаду, новим російським властям доведеться пожертвувати Донбасом і Кримом, і це стане необхідністю, щоб країна знову змогла повернутися в цивілізований світ. Така заява пролунала від письменника і публіциста Віктора Шендеровича, передають Патріоти України.

«Вернуться в цивилизованный мир на прежних условиях не получится. Российским властям нужно будет продемонстрировать перемену правил игры. Все темы территориальных приобретений России, темы агрессии — будут одни из первых, которые возникнут», - підкреслив Шендерович.

Також він вказав на те, що на той час, коли Володимир Путін покине владу, Росія опиниться в дуже скрутному становищі. За прогнозом письменника, в Росії буде спостерігатися деградація в економіці, закінчаться ресурси, через що Москва буде змушена звернутися до західних країн, щоб вони надали фінансову допомогу.

Як вважає Шендерович, Захід погодиться виділити гроші, але на самих жорстких умовах. Нагадаємо, що раніше американський лідер Джо Байден підкреслював, що Вашингтон ніколи не визнає анексію Криму і буде продовжувати співпрацю з Україною в тому, що стосується протистоянню агресивних дій Росії.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...