
У суботу, 16 листопада, перших призовників з окупованих міст Донеччини Маріуполя і Волновахи та окупованої частини Запорізької області загарбники відправили по військових частинах на службу в армії РФ. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
За його словами, жителів Маріуполя росіяни відправляли на службу з міста Батайськ Ростовської області разом з іншими "строковиками" з тимчасово окупованих Луганщини та Донеччини. Запоріжців відправляли з ТОТ Запорізької області.
"По суті, це вперше наші діти, що опинились в окупації у 2022 році підуть у ворожу армію. Не за покликом серця, але примусом", - наголосив Андрющенко.
Він додав, що всі призовники з окупованих територій будуть проходити службу в Північному військовому окрузі, а також у військових частинах окупованого Криму, Ростовської області та Краснодарського краю РФ.
"Та самі місця вказують, що попри обіцянки на відправляти в "СВО" , місце служби знаходиться в безпосередньої близькості до лінії фронту. Що само по собі як натяк на правду", - підкреслив радник мера Маріуполя.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...