
У тимчасово окупованому Маріуполі ворог формує "реєстри" мешканців, яким буде заборонено проживати у місті. Окупанти бояться повернення "агентури" Сил оборони, тому й створюють такий список. Про це повідомив Центр національного спротиву.
Зокрема, за даними ЦНС, до цього "реєстру" вносять людей, які, на думку загарбників, підлягають депортації, а також тих, хто не зможе повернутись до Маріуполя, хоча раніше проживав у цьому місті.
"Через різні обставини до міста повернулись 600 мешканців, але окупанти бояться повернення "агентури" Сил оборони, тому й створюють відповідний реєстр", – йдеться в повідомленні ЦНС.
У Центрі національного спротиву наголошують, що окупанти коять черговий злочин, забороняючи мешканцям жити в рідному місті, яке ворог сам і зруйнував. Водночас до Маріуполя окупанти завозять етнічних росіян та вихідців із Центральної Азії. Кремль діє "перевіреними" сталінськими та радянськими методами, змінюючи демографічний склад населення, щоб легше було ним керувати.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...