Будуть змінювати маршрути: Полковник ЗСУ розповів, коли Росія може знову мастштабно атакувати Україну ракетами

Дуже скоро: полковник ЗСУ розповів, коли Росія може знову мастштабно атакувати Україну ракетами

Російські військові наступного тижня можуть здійснити нову масовану ракетну атаку по українських містах. Таке припущення "24 каналу" висловив військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан, передають Патріоти України.

За його словами, підготовка до нового масованого удару в Росії триває близько двох тижнів. Тому новий обстріл може відбутися не раніше наступного тижня. Також він додав, що траєкторію ракет ворожі війська постійно змінюють.

Однак, як зауважив Світан, у Росії відчутні логістичні проблеми через атакі на "Енгельс" та "Дягілево". До того ж, там розуміють, що Україна відстежує рух ракетоносіїв ТУ-95, ТУ-160, ТУ-22 до Уралу, як мінімум. "Вони, найімовірніше будуть змінювати маршрути польотів рекет та ракетоносіїв. А це збільшить час підготовки", – зазначив військовий експерт.

Рік після бунту Пригожина: Де тепер найманці "Вагнера" служать кривавій недоімперії

субота, 22 червень 2024, 0:12

Російська служба "ВВС" з’ясувала, що колишні найманці "ПВК Вагнер" тепер частково служать у Сирії, Центральноафриканській Республіці та в чеченському підрозділі "Ахмат", що воює проти України. . Як стверджує видання, про присутність найманців "ПВК Ваг...

Російський дрон під Вовчанськіом вбив працівницю "Укрпошти", коли та доставляла пенсії

субота, 22 червень 2024, 0:00

Вдень 21 червня окупанти влучили дроном у авто працівників "Укрпошти", котрі перевозили та доставляли пенсії у Вовчанській громаді. Загинула 45-річна керівниця пересувного відділення пошти, також поранений водій, який супроводжував жінку. Про це повідо...