Будувати мир у Чорній Африці: Українських миротворців відправлять у далеке Малі

Висока оцінка від міжнародних партнерів стала основною причиною для постійного запрошення України до участі в новостворених і вже існуючих миротворчих операціях

Малі. Фото: Вікіпедія.

У вівторок, 23 липня, п'ять миротворців з України приступлять до виконання завдань багатопрофільної інтегрованої Місії ООН зі стабілізації ситуації в Малі. У такій місії вони візьмуть участь вперше. Про це повідомив заступник начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України полковник Валентин Левчик, передають Патріоти України.

"В цілому на даний момент 61 представник (... України - прим.ред.) виконує завдання в місіях ООН, НАТО і спільних миротворчих силах у наступних країнах", - сказав представник Генштабу ЗСУ під час брифінгу в інформагентстві Міноборони України "АрміяInform" .
Місія ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго (12 осіб);
Місія ООН в Косово (2 людини);
Місія ООН в Республіці Південний Судан (4 людини);
Тимчасові сили ООН із забезпечення безпеки в Аб'єй (Судан - прим.ред.) (6 осіб);
Сили ООН з підтримання миру на Кіпрі (1 особа);
Тренувально-дорадча місія НАТО "Рішуча підтримка" в (...) Афганістані (21 особа);
Багатопрофільна інтегрована Місія ООН зі стабілізації в Малі (5 осіб);
Спільні миротворчі сили в зоні безпеки Придністровського регіону Республіки Молдова (Придністров'я - прим.ред.) (10 військових спостерігачів)
За його словами, висока оцінка від міжнародних партнерів стала основною причиною для постійного запрошення України до участі в новостворених і вже існуючих миротворчих операціях, а також розширення географії залучення ЗСУ до миротворчої діяльності.

Бог не дослухався до молитов фінансиста вбивць українців: США конфіскують активи "православного" олігарха

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:38

Ухвалена в США поправка до бюджетного законодавства передбачає, що конфісковані кошти можуть бути спрямовані на відновлення України. Також повідомлялось, що Малафеєв фінансував російських терористів ''ЛДНР''.

"Захід - доктор Менгеле": Медведєв забився в істеричних конвульсіях через допомогу Україні

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:30

Колишній президент РФ Дмитро Медведєв вирішив змалювати в чорних фарбах економічне майбутнє України, при цьому звинувачуючи Захід у тому, що він нібито не бажає допомагати українській державі, передають Патріоти України. Черговий напад нав'язливих ідей...