Будував в Україні "русскій мір": Суд відправив за ґрати агента ФСБ родом із Вінниці

Суд затвердив угоду про визнання провини у держзраді уродженця Вінниці Ігоря Колеснікова за прізвиськом "Ветеран", який пішов на співпрацю із російськими спецслужбами та вербував в Україні іноземних агентів. Злочинна діяльність зрадника тривала з 2016 по 2022 рік. Про це повідомив "Судовий репортер", передають Патріоти України.

Зазначається, що чоловік виконував завдання Генерального Штабу ЗС РФ зі створення агентурного апарату та підбору відповідних кандидатів. Одним з таких став нардеп України, чиє ім‘я не повідомляється. У 2019 році Колесніков організував йому зустріч зі співробітниками ГУ ГШ ЗС РФ. З квітня державний діяч став по суті одним із агентів Кремля.

Після цього в Україні була створена ціла низка суб‘єктів господарювання, які нібито займалися охоронною діяльністю. Працівниками цих структур були колишні співробітники МВС України. А фінансувалися вони за рахунок бюджетних коштів Росії. Планувалося, що ці "охоронні фірми" будуть використані після повномасштабного вторгнення РФ.

На потреби структур Колесніков особисто раз-два на квартал отримував від 1 до 3 мільйонів доларів від РФ. Надалі ці кошти передавалися довіреним особам нардепа, які відповідпли за роботу вищезазначених фірм.

Після цього зрадник продовжив вербувати нових агентів. У травні 2019 року він організував російським спецслужбам зустріч із однією жінкою, яка пізніше намагалася влаштуватися на керівні посади державної служби.

20 квітня прокурор і обвинувачений уклали угоду, за якою останній визнав себе винним у держзраді, погодився співпрацювати зі слідством та зобов‘язався не змінювати показання.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...