Будинки "підстрибували": В Одесі пролунало кілька потужних вибухів

В Одесі почули вибухи, передають Патріоти України.

У місті пролунали звуки кількох вибухів. Також чутно автомобільну сигналізацію, що ввімкнулася слідом за вибухами. У соціальних мережах жителі різних районів Одеси повідомляють, що чують вибухи, а їхні будинки "підстрибують".

В Одесі та Одеській області відразу була оголошена повітряна тривога. Людей просять пройти в укриття.

За інформацією оперативного командування "Південь", у результаті ракетної атаки по Одеській області пошкоджено злітно-посадкову смугу Одеського аеропорту. Її подальше використання неможливе.

"Пам'ятайте, що поширення інформації про бойові дії узгоджується з військовим командуванням і має тимчасові обмеження", - попередили у командуванні.

Спрацювали на відмінно: ЗСУ підірвали склади з боєкомплектами ворожої артилерії на Харківщині (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 7:18

Склади з боєкомплектом російських окупантів в Україні продовжують злітати у повітря. Цього разу поменшало запасів зброї у загарбників, які воюють з українськими воїнами на Харківщині, передають Патріоти України. . Завдяки злагодженій роботі авіарозві...

"Їжте круасани у кафе, живіть повним життям": Боєць ЗСУ звернувся до українців (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 6:57

Багато українців в умовах широкомасштабної війни відчувають сором за повсякденні справи, як-от похід у кафе чи зустріч із друзями. У зв'язку з цим український захисник, командир відділення у 68 ВЕБ ЗСУ, а також екоактивіст, музикант, підприємець, голов...