Була не з їх команди: Зеркаль розповіла про конфлікт з людьми Зеленського

За словами Олени Зеркаль, їй в принципі рекомендували не давати будь-які коментарі і вона прислухалася до рекомендацій Єрмака, так як хотіла "завершити всі справи і не створювати додаткового напруження".

Олена Зеркаль. Фото: Укрінформ.

Помічник президента України Андрій Єрмак вимагав від вже колишнього заступника міністра закордонних справ Олени Зеркаль не бути медіаактивною. За словами самої Зеркаль, на початку вересня вона спілкувалася з Єрмаком з приводу її інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Він наполегливо рекомендував припинити мою медіаактивність. Це стосувалося загального підходу. І я потім більше двох місяців не коментувала, оскільки ми ще обговорювали, що необхідно якось коментувати в дусі і руслі того, як Офіс президента бачить розвиток подій. Я не отримувала ніяких установок щодо того, як коментувати, і я уникала будь-яких коментарів", - сказала вона.

За словами Зеркаль, їй в принципі рекомендували не давати будь-які коментарі і вона прислухалася до рекомендацій Єрмака, так як хотіла "завершити всі справи і не створювати додаткового напруження". Вона вважає, що таке прохання Єрмака було пов'язане з тим, що вона не була частиною команди Зеленського і його офіс боявся, що заяви можуть нашкодити роботі оточення глави держави.

Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

субота, 17 квітень 2021, 17:33

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Недооцінив реакцію колег та співгромадян? Віцепрем’єр Чехії раптово передумав їхати до Москви, де мав обговорити "Спутник V"

субота, 17 квітень 2021, 17:22

Віцепрем’єр Чехії Ян Гамачек скасував свій візит до Москви, під час якого мав домовлятися про російську вакцину від коронавірусу "Спутник V", повідомляють Патріоти України з посиланням на з посиланням на Ceske Noviny. Скасування візиту офіційно пояснює...