Була велика загроза: Критик путінського режиму та відомий письменник Шендерович вирішив виїхати з Росії

Відомий російський письменник-сатирик та критик "путінського режиму" Віктор Шендерович має намір виїхати з Російської Федерації. Він прийняв таке рішення через кримінальне переслідування. Про це Шендерович повідомив на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

"Від особистої участі в кримінальній справі, яка мені світить за заявою "кремлівського кухаря" Пригожина, я, мабуть, утримаюся, і якраз через здоровий глузд", - йдеться в повідомленні. При цьому він нагадав, що справу відкрито за статтею про наклеп, яка передбачає обмеження волі на час слідства.

Помер голова Європарламенту Давид Сассолі"У мене чомусь немає особливих підстав сумніватися в тому, що ця норма може бути застосована. Мова тепер тільки про те, чи йти мені на повідець домашнього арешту й сидіти в наморднику, на потіху всій цій братві - або перечекати погану колізію зовні від їх блатних понять. І я прийняв рішення перечекати зовні", - пояснив письменник. За словами Шендеровича, йому загрожує позбавлення волі.

Справа Шендеровича - що відомо

Юридична служба компанії "Конкорд", яка належить Пригожину, подала заяву в поліції про наклеп. Справу проти Шендеровича відкрили через висловлювання письменника про зв'язок Пригожина з приватною військовою компанією Вагнера, бойовики якої воювали у всіх гарячих точках, в тому числі й на Донбасі. Шендерович систематично виступав проти дій режиму Путіна.

Нагадаємо, що Пригожин є близьким другом президента РФ Володимира Путіна. Також він відомий як "кухар Путіна", тому що його компанії організовували для президета РФ банкети.

РФ кидає на штурм кращі підрозділи: У Сухопутних військах розповіли про ситуацію під Бахмутом

вівторок, 28 березень 2023, 21:29

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається контрольованою, але російські загарбники кидають на штурм українських позицій свої кращі підрозділи. Про це повідомляють Сухопутні війська Збройних сил України, передають Патріоти України. Загарбники продов...

Після інциденту з російським винищувачем: США змінили маршрути розвідувальних дронів над Чорним морем

вівторок, 28 березень 2023, 21:00

Після інциденту з російським винищувачем США вирішили направити свої розвідувальні БПЛА далі на південь над Чорним морем. Таке рішення обмежує здатність збирати розвіддані. Про це повідомляє CNN із посиланням на високопоставленого американського військ...