"Була війна, а зараз - політика": У Дагестані чоловіки влаштували суперечку з працівницею військкомату (відео)

У Дагестані чоловіки намагаються бойкотувати "часткову" мобілізацію. Так, вони влаштували суперечку під військкоматом із працівницею установи. Жінка переконує чоловіків у необхідності вирушити на війну проти України, передають Патріоти України.

Про це свідчить відповідний відеозапис, викладений у Мережу. "З початку самого лютого воюємо. Треба було! Це мій обов’язок!" – вигукує працівниця військкомату. На це чоловіки їй відповідають, аби "сама йшла воювати". Вона переконує, що піде.

"Мій дід воював, щоб ти хліб білий їв!" – кричить жінка. "Твій дід воював за мою батьківщину? Це була війна, а зараз – політика" – відповідають їй дагестанці.

На запитання про те, за що мають воювати діти з РФ, працівниця військкомату відповідає, що "діти воюватимуть за свою батьківщину". Зауважимо, що Дагестан має один з найбільших показників смертності за перші пів року "спецоперації".

Війська РФ не забирали тіла своїх загиблих під час відступу з Лимана: У мережі показали відео

четвер, 6 жовтень 2022, 7:48

Під час відступу з Лимана окупанти залишили тіла своїх солдатів. Щонайменше 15 російських "двохсотих" виявили українські військові після зачистки міста, передають Патріоти України. Наші захисники зняли на відео докази того, як "русскіє сваіх нє брасаю...

У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...