"Була війна, а зараз - політика": У Дагестані чоловіки влаштували суперечку з працівницею військкомату (відео)

У Дагестані чоловіки намагаються бойкотувати "часткову" мобілізацію. Так, вони влаштували суперечку під військкоматом із працівницею установи. Жінка переконує чоловіків у необхідності вирушити на війну проти України, передають Патріоти України.

Про це свідчить відповідний відеозапис, викладений у Мережу. "З початку самого лютого воюємо. Треба було! Це мій обов’язок!" – вигукує працівниця військкомату. На це чоловіки їй відповідають, аби "сама йшла воювати". Вона переконує, що піде.

"Мій дід воював, щоб ти хліб білий їв!" – кричить жінка. "Твій дід воював за мою батьківщину? Це була війна, а зараз – політика" – відповідають їй дагестанці.

На запитання про те, за що мають воювати діти з РФ, працівниця військкомату відповідає, що "діти воюватимуть за свою батьківщину". Зауважимо, що Дагестан має один з найбільших показників смертності за перші пів року "спецоперації".

"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...