Була збудована у 1887 році: У Харкові російські окупанти зруйнували архітектурну пам'ятку (фото, відео)

Росія продовжує знищувати культурну спадщину України. Окупанти влучили в одну з найстаріших частин в Харкові під час ракетного обстрілу житлових масивів. Зазначається, що будівля зазнала серйозних ушкоджень. Про це повідомили у телеграм-каналі Міністерства культури та інформаційної політики, передають Патріоти України.

Будівлею, яку пошкодили російсько-фашистські стала пожежна частина, яка була збудована ще у 1887 році і має статус пам'ятки архітектури місцевого значення. За даними МКІП, внаслідок обстрілу будівля станції зазнала серйозних пошкоджень.

"Міністерство культури та інформаційної політики висловлює вдячність співробітникам Головне управління ДСНС України у Харківській області за оперативне вжиття заходів для запобігання подальшого обвалення конструкцій", – зазначили у повідомленні.

Щодня архітектури та інші культурні та освітні установи в Україні зазнають ракетних ударів РФ та знищуються. У МКІП просять надсилати свідчення для документування воєнних злочинів проти людяності та об'єктів культурної спадщини, скоєних армією Росії.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: