"Було б прекрасно... достатньо розумна людина": Юлія Тимошенко дуже хоче підтримки Анатолія Гриценка

Кандидат у президенти України, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що "було б прекрасно бути з Анатолієм Гриценком в одній демократичній команді після політичних перегонів". Про це лідерка "батьківщини" заявила в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, зазначають Патріоти України.

"Я думаю, що Анатолій Гриценко - це серйозний політик, достатньо розумна людина. І може бути по-різному: ми можемо після всіх політичних перегонів з ними бути або разом, в одній демократичній команді (це було б прекрасно), або ми можемо бути опонентами.

Але і у першому, і другому випадку це буде цивілізована європейська співпраця або цивілізована європейська конкуренція", - заявила Тимошенко.

ЄСПЛ виніс рішення у справі організатора терактів в Одесі біля будівлі СБУ

п’ятниця, 18 вересень 2020, 22:13

Колишній хірург одеської міської клінічної лікарні № 11 Володимир Грубник був засуджений до восьми років позбавлення волі. У 2019-му його передали на окуповану територію в рамках обміну полоненими. Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) опублікував ріше...

"Будемо економити": Єрмак допускає скорочення в ОП, щоб не збільшувати витрати

п’ятниця, 18 вересень 2020, 22:01

За словами Андрія Єрмака, зараз чисельність співробітників Офісу президента найнижча за останні 10 років. Глава Офісу президента Андрій Єрмак вважає неприпустимим збільшення витрат на утримання органів державної влади під час економічної кризи. Таку за...