"Було чотири поповнення, ніхто не повернувся". "Мобіки" з РФ розповіли про висоту в Україні, яку не можуть взяти пів року (відео)

Військовослужбовці полку 1231 ЗС РФ з Татарстана, який передали під командування так званої "ДНР", обурені, що їх відправляють на забій на висоту, яку ЗСУ тримають вже понад пів року. Про це вони розповіли у своїму відеозверненні, яке з'явилося в мережі, передають Патріоти України.

"Керівництву немає до нас жодного діла. Ми для них, як розхідний матеріал. Їхній девіз "воюємо до останнього солдата, а потім пришлемо нових". Нас прислали сюди, а потім розкидали по 6 людей, забрали всю техніку і гуманітарну допомогу. 5 лютого нас послали на штурм без будь-якої підготовки. У кожного було по 4 магазина. Про медикаменти я взагалі мовчу", — розповідають гуртом окупанти.

За їхніми словами, взяти штурмом позицію ЗСУ їм не вдалося, як і їхнім попередникам. Українські захисники тримають цю висоту вже понад пів року, завдаючи шалених втрат ЗС РФ та воякам так званої "ДНР".

"По нас працювали міномети, АГС, танки, а наша підтримка 3-4 рази відпрацювала і сказала, що далі працювати не може. Там вже поклали 2 батальйони, їх вже ніяк звідти не дістати. Ми хочемо донести до вас ту інформацію, яку від вас приховують. Ми вже четверте поповнення, яке сюди приїхало. І ніхто звідти ще не повернувся — усі або 200-ті, або 300-ті. Ми реально бачили ці братьські могили, які лежать там по пів року, і їх не забирають звідти", — розповідають "мобіки".

Дружини окупантів, за їхніми словами, з цього приводу звернулися до прокуратури в РФ, але там знизали плечима, мовляв, "ДНР" до Росії не відноситься, тож потрібно їм звертатися до прокуратури "ДНР". Мобілізовані також розуміють, що висоту, яку так вправно утримують українські захисники, голими руками їм не взяти.

"Багатопросторові операції": Генштаб ЗСУ повністю переграє Генштаб РФ, - Годжес (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 18:55

Військове командування України виявилося на голову вищим за російське, оскільки РФ зосереджена на протидії українським сухопутним операціям в той час, коли Україна проводить так звані "багатопросторові операції". Про це заявив колишній командувач війсь...

"Не так просто, як показують у телевізорі": Учасники штурму розповіли, якою ціною звільняли Кліщіївку, та показали кадри реальних боїв

середа, 4 жовтень 2023, 18:53

Українські військові, учасники боїв за населений пункт Кліщіївка на Донеччині розповіли, якою ціною досягли звільнення селища. Бійці наголосили, що все було "не так просто, як показують у телевізорі". Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", в якому по...