Було чутно відразу у кількох районах: У Мелітополі прогримів вибух під будівлею з окупантами-силовиками

В окупованому Мелітополі 12 червня прогримів вибух під будівлею із російськими силовиками. Загарбники вже встигли звинуватити ЗСУ, передають Патріоти України.

Вибух стався в районі танка на вулиці Героїв України близько 17:45 – це біля будівлі так званого "мвс", де були російські силовики. Його звук мелітопольці чули у кількох районах міста.

Є постраждалі

На місце прибули карети "швидкої". Самі окупанти заявили про трьох постраждалих: двох чоловіків та дівчину. Загарбники стверджують, що спрацювала вибухівка, що залишилася в урні. Окупанти традиційно звинуватили у цьому українців.

"Приховане" послання: Аналітики ISW розкрили справжній зміст заяв Путіна про мир

середа, 24 червень 2026, 17:30

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...

Неймовірне лицемірство: Сім'я близького до Кадирова депутата одночасно інвестує в нерухомість у Європі і підтримує російських військових

середа, 24 червень 2026, 16:59

Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...