
В окупованому Мелітополі 12 червня прогримів вибух під будівлею із російськими силовиками. Загарбники вже встигли звинуватити ЗСУ, передають Патріоти України.
Вибух стався в районі танка на вулиці Героїв України близько 17:45 – це біля будівлі так званого "мвс", де були російські силовики. Його звук мелітопольці чули у кількох районах міста.
На місце прибули карети "швидкої". Самі окупанти заявили про трьох постраждалих: двох чоловіків та дівчину. Загарбники стверджують, що спрацювала вибухівка, що залишилася в урні. Окупанти традиційно звинуватили у цьому українців.

До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...