
В окупованому Мелітополі 12 червня прогримів вибух під будівлею із російськими силовиками. Загарбники вже встигли звинуватити ЗСУ, передають Патріоти України.
Вибух стався в районі танка на вулиці Героїв України близько 17:45 – це біля будівлі так званого "мвс", де були російські силовики. Його звук мелітопольці чули у кількох районах міста.
На місце прибули карети "швидкої". Самі окупанти заявили про трьох постраждалих: двох чоловіків та дівчину. Загарбники стверджують, що спрацювала вибухівка, що залишилася в урні. Окупанти традиційно звинуватили у цьому українців.

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: