Було чутно відразу у кількох районах: У Мелітополі прогримів вибух під будівлею з окупантами-силовиками

В окупованому Мелітополі 12 червня прогримів вибух під будівлею із російськими силовиками. Загарбники вже встигли звинуватити ЗСУ, передають Патріоти України.

Вибух стався в районі танка на вулиці Героїв України близько 17:45 – це біля будівлі так званого "мвс", де були російські силовики. Його звук мелітопольці чули у кількох районах міста.

Є постраждалі

На місце прибули карети "швидкої". Самі окупанти заявили про трьох постраждалих: двох чоловіків та дівчину. Загарбники стверджують, що спрацювала вибухівка, що залишилася в урні. Окупанти традиційно звинуватили у цьому українців.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...