
У Мелітополі українські військові вночі понад 30 разів вдарили по російській військовій базі. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.
"Сьогодні вночі Збройні сили України вивели з ладу одну з 4 військових баз рашистів. Нанесли більше 30 ударів виключно по російській військовій базі", - зазначив він. Міський голова очікує на великий потік мелітопольців на евакуацію. За його словами, також 2 липня завдяки силам спротиву російський бронепоїзд з боєприпасами зійшов з рейок.
"Наразі окупанти намагаються зробити провокації про те, що був обстріл мирних районів, постраждало мирне населення, зруйновано міську інфраструктуру. Цього не було! ЗСУ роблять все задля того, щоб повернути мирне життя і українську державність в Мелітополь. Все, що можуть зробити окупанти – тікати з нашого міста", - підкреслив Федоров.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...