
У Мелітополі українські військові вночі понад 30 разів вдарили по російській військовій базі. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.
"Сьогодні вночі Збройні сили України вивели з ладу одну з 4 військових баз рашистів. Нанесли більше 30 ударів виключно по російській військовій базі", - зазначив він. Міський голова очікує на великий потік мелітопольців на евакуацію. За його словами, також 2 липня завдяки силам спротиву російський бронепоїзд з боєприпасами зійшов з рейок.
"Наразі окупанти намагаються зробити провокації про те, що був обстріл мирних районів, постраждало мирне населення, зруйновано міську інфраструктуру. Цього не було! ЗСУ роблять все задля того, щоб повернути мирне життя і українську державність в Мелітополь. Все, що можуть зробити окупанти – тікати з нашого міста", - підкреслив Федоров.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...