"Було виведено з ладу командний пункт": Гіркін розкрив деталі знищення крейсера "Москва" (відео)

Колишній ватажок так званої ДНР, терорист Ігор Гіркін розповів про те, як українським воїнам вдалося потопити флагман Чорноморського флоту РФ - крейсер "Москва". Він підтвердив, що причиною знищення крейсера стали дві українські ракети, передають Патріоти України.

Гіркін також розповів, що на дно "Москва" пішла за 1-3 години після прильоту по ній українських ракет. Фрагмент його інтерв'ю, присвячений знищенню російського флагмана, з'явився у мережі.

"Дві ракети. Перша - в ніс, друга - в корму. Обидві нижче за ватерлінію. Спочатку вибухнув артилерійський льох 133-мм башти в результаті влучання першої ракети. Потім здетонували боєприпаси до двох "Вулканів", це дві зенітні гармати багатоствольні. Виведений з ладу був командний пункт С-300, установки, вони навіть не були розкриті", - розповідає про послідовність подій після прильоту першої ракети Гіркін.

Далі друга ракета закінчує безславний бойовий шлях розпіареного крейсера. "І в цей момент ще друга ракета влучає в трюм у кормі, відповідно крейсер лягає на бік і за якийсь час тоне. Від 1 до 3 годин, точно не знаю", - каже терорист.

Інтерв'юер перепитує, чи справді причиною загибелі "Москви" стали саме українські ракети, адже одна ця думка завдає російським імперцям неймовірних страждань. "Ну а чиї ж?" - відповідає йому Гіркін.

Нагадаємо, крейсер "Москва" було підбито двома українськими ракетами "Нептун" 13 квітня. У Росії довгий час заперечували цей факт і подальше затоплення флагмана російського чорноморського флоту. Проте врешті-решт змушені були визнати втрату корабля. При цьому в РФ визнають загибель лише одного члена екіпажу крейсера, тоді як насправді може йти про сотні моряків.

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...