Глава Міноборони США Ллойд Остін у четвер, 13 травня, заявив, що не вважає можливим новий прорив російських окупантів у Харківській області. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.
«Те, що я бачу, — це уповільнення просування росіян, стабілізація цієї конкретної ділянки фронту. Тепер, я думаю, ми побачимо поступові успіхи — і ми побачимо плюси і мінуси — у майбутньому», — сказав він.
Остін додав, що війська України багато зробили для зміцнення своїх оборонних позицій і ефективно використовують зброю та боєприпаси, які їм надають. «Знову ж таки, пару тижнів тому були побоювання, що ми побачимо значний прорив з боку росіян. Я не думаю, що ми побачимо це в майбутньому», — наголосив він.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...