"Були та спливли...": У другому Кабміні Зеленського озвучили свою версію, куди пропали кошти, котрі призначались для 300-відсоткової надбавки лікарям

Олег Немчінов. Фото: скріншот з відео.

Олег Немчінов, який обіймає посаду міністра, озвучив свою версію стосовно того, куди ж зникли гроші, виділені державою для доплат лікарям, котрі працюють з хворими коронавірусом, повідомляють Патріоти України.

Так, якщо вірити високопоставленому чиновнику, ряд обласних державних адміністрацій вирішили, що державну субвенцію, яка повинна була бути спрямована на 300% доплату медикам, задіяним у боротьбі з коронавірусом, потрібно витратити на закупівлю медтехніки та обладнання в лікарнях. «Іншими словами, вона була використана нібито на медичні цілі, але не на зарплату», - сказав Немчінов.

Також він додав, що витратити ці гроші таким чином вирішували безпосередньо облдержадміністрації, проігнорувавши наказ з Києва, в зв'язку з чим є всі підстави притягувати до відповідальності голів ОДА, фінансових підрозділів, медичних департаментів і медустанов.

Зеленський визначився, хто поїде головою делегації на конференцію до Гданська

вівторок, 23 червень 2026, 14:18

260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...

"за все заплатить НБУ і особисто А.Г. Пишний": Смілянський відреагував на рішення НБУ щодо свого звільнення з "Укрпошти"

вівторок, 23 червень 2026, 14:04

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...