"Були та спливли...": У другому Кабміні Зеленського озвучили свою версію, куди пропали кошти, котрі призначались для 300-відсоткової надбавки лікарям

Олег Немчінов. Фото: скріншот з відео.

Олег Немчінов, який обіймає посаду міністра, озвучив свою версію стосовно того, куди ж зникли гроші, виділені державою для доплат лікарям, котрі працюють з хворими коронавірусом, повідомляють Патріоти України.

Так, якщо вірити високопоставленому чиновнику, ряд обласних державних адміністрацій вирішили, що державну субвенцію, яка повинна була бути спрямована на 300% доплату медикам, задіяним у боротьбі з коронавірусом, потрібно витратити на закупівлю медтехніки та обладнання в лікарнях. «Іншими словами, вона була використана нібито на медичні цілі, але не на зарплату», - сказав Немчінов.

Також він додав, що витратити ці гроші таким чином вирішували безпосередньо облдержадміністрації, проігнорувавши наказ з Києва, в зв'язку з чим є всі підстави притягувати до відповідальності голів ОДА, фінансових підрозділів, медичних департаментів і медустанов.

Дрон Striker дістане до Уралу: Що відомо про польський БпЛА , який протестували в Україні

четвер, 25 червень 2026, 17:56

Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...

Оце так: Італійський виробник зброї постачав армії РФ рушниці під час війни, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 17:43

Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...