"Були та спливли...": У другому Кабміні Зеленського озвучили свою версію, куди пропали кошти, котрі призначались для 300-відсоткової надбавки лікарям

Олег Немчінов. Фото: скріншот з відео.

Олег Немчінов, який обіймає посаду міністра, озвучив свою версію стосовно того, куди ж зникли гроші, виділені державою для доплат лікарям, котрі працюють з хворими коронавірусом, повідомляють Патріоти України.

Так, якщо вірити високопоставленому чиновнику, ряд обласних державних адміністрацій вирішили, що державну субвенцію, яка повинна була бути спрямована на 300% доплату медикам, задіяним у боротьбі з коронавірусом, потрібно витратити на закупівлю медтехніки та обладнання в лікарнях. «Іншими словами, вона була використана нібито на медичні цілі, але не на зарплату», - сказав Немчінов.

Також він додав, що витратити ці гроші таким чином вирішували безпосередньо облдержадміністрації, проігнорувавши наказ з Києва, в зв'язку з чим є всі підстави притягувати до відповідальності голів ОДА, фінансових підрозділів, медичних департаментів і медустанов.

Сили оборони уразили черговий залізничний міст через Північнокримський канал - Генштаб

неділя, 28 червень 2026, 19:41

- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...

154 ОМБР зазнала неочікуваного удару: Командира цієї бригади ЗСУ знайшли мертвим

неділя, 28 червень 2026, 19:13

У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...