Були впевнені, що захоплять столицю: Перед вторгненням шпигуни з ФСБ оселилися у Києві, - The Washington Post

Перед повномасштабним вторгненням РФ в Україну співробітники Федеральної Служби безпеки Росії активно шукали для себе житло в Києві. Про це повідомляє The Washington Post, передають Патріоти України.

Як пише видання, співробітники ФСБ були настільки впевнені, що захоплять владу в Києві, що останні дні перед війною витратили на облаштування житла в столиці. За інформацією видання, співробітники ФСБ запитували у своїх колег подробиці стосовно квартир в Києві. Окупантів цікавили конспіративні квартири, бази для операцій і просто житлові приміщення.

За інформацією The Washington Post, за кілька днів до 24 лютого, інформатори ФСБ отримали наказ поїхати з Києва, але залишити ключі від своїх будинків для оперативників з Росії, які мали прибути.

Представники західних і українських спецслужб заявили, що напередодні великої війни управління ФСБ, що спеціалізується на Україні, значно розширилося — чисельність відділу збільшилася до 160 офіцерів, коли у 2019 році там працювало всього 30 осіб. Команди ФСБ були закріплені за регіонами України та мережами сплячих агентів всередині країни.

"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:53

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито о...

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...