Бумеранг: У РФ на тлі війни на третину зросла кількість злочинів з використанням зброї

У січні-жовтні поточного року в РФ, що розв'язала війну проти України, зафіксували сплеск злочинів з використанням зброї, передають Патріоти України.

Як повідомляє російське видання "РБК", за даними МВС РФ, загальна кількість зареєстрованих злочинів в країні зменшилася на 1,7% в порівнянні з попереднім роком. При цьому на 21,5% збільшилася кількість тяжких і особливо тяжких злочинів, скоєних організованими групами або злочинними спільнотами.

А кількість зафіксованих правопорушень, вчинених з використанням зброї, боєприпасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв, зросла на 29,7% порівняно з минулим роком.

Примітно, що найбільший приріст таких злочинів - у прикордонних областях, з території яких росіяни атакують Україну ракетами та артилерійськими снарядами.

Так у прикордонній Курській області зафіксували на 675% більше злочинів з використанням зброї, ніж рік тому. Далі в лідерах прикордонна Бєлгородська область і столиця – Москва (213% і 203% відповідно).

Ситуація на російсько-українському кордоні - що відбувається в Бєлгородській і Курській областях

У областях Росії, що межують з Україною, продовжує діяти режим обмеження польотів. З цих областей росіяни регулярно запускають ракети та артилерійські снаряди по містах України.

У прикордонній Курській області, як повідомляла українська розвідка, окупанти використовують для зберігання і обслуговування ракет територію Курської АЕС і пов'язаних з нею підприємств. Там же країна-агресор може зберігати іранські дрони-камікадзе.

Є поранені: У Костянтинівці росіяни влучили авіабомбою в місце, де гуляли діти

субота, 30 вересень 2023, 21:44

Російські війська у суботу, 30 вересня, влучили авіабомбою КАБ-500 в житлову забудову в Костянтинівці Донецької області. Унаслідок атаки поранень зазнала дитина, інформують Патріоти України. Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, близько 16:00 оку...

Великий ризик? Окупанти посилюють тиск і готують поле бою на Куп'янському напрямку, - розвідка Естонії

субота, 30 вересень 2023, 21:23

Окупаційні війська РФ збільшують тиск на Куп'янському напрямку і формують там поле бою. Зокрема, вони знищили міст через річку Оскол. Ситуація на лінії Лиман - Куп'янськ залишається складною, але Збройні сили України її контролюють. Як передає ERR, про...