"Бунт на кораблі": Разумков хоче забрати у РНБО (отже Зеленського) право на свій розсуд вирішувати, хто олігарх, а хто ні

Запропонований Зеленським засіб боротьби з олігархатом насправді не здатний подолати ганебну практику паразитувати на монополіях та бюджетах, зате відкриває шлях до персональних репресій на забаганку володаря Бакової та його міньйонів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков планує внести поправки до другого читання в президентський законопроект про деолігархізацію Про це голова парламенту заявив під час брифінгу, зазначають Патріоти України.

За словами Разумкова, мета цих поправок – позбавити Раду нацбезпеки й оборони функції ухвалювати рішення щодо включення тієї чи іншої особи до реєстру олігархів.

"Щодо РНБО, я дійсно вважаю, що це не зона відповідальності РНБО ні з точки зору логіки, ні з точки зору закону, в тому числі і Конституції. Тому правки будуть подаватись, і сподіваюсь, вони будуть підтримані", – сказав голова Верховної Ради.

Він додав, що поправки стосуватимуться "зміни органу, який повинен приймати рішення щодо включення або виключення тих чи інших осіб до так званого реєстру олігархів".

Уявіть собі, що відчувають розробники законопроекту, якщо замість первісного задуму, якийсь незалежний орган призначатиме не тих, на кого вкаже банкова, а дійсно за крітеріями олігархату.

Нагадаємо, 1 липня Верховна Рада підтримала за основу з пропозиціями комітету законопроект № 5599 про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів).

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...