Бунт "Незамінного" проти "Любого друга" президента: Перепідпорядкування Нацгвардії Зеленському відкладається через погрозу відставки Авакова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив проти свого “роззброєння”, почавши активно діяти ще на самому старті реформи.

Арсен Аваков. Фото: inforesist.org.

Процес перепідпорядкування Національної гвардії України президенту Володимиру Зеленському припиняється через позицію глави МВС Арсена Авакова, повідомляють Патріоти України.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив проти свого “роззброєння”, почавши активно діяти ще на самому старті реформи. За інформацією ЗМІ, відразу після появи відповідного законопроекту голова МВС прийшов до президента Зеленського і почав погрожувати своєю відставкою.

“Ну як … висловлював невдоволення проектом закону про Національну гвардію, я би це так сформулював”, – розповідає в інтерв’ю глава Офісу президента Андрій Богдан, який теж був на тій зустрічі.

Після цього процес перепідпорядкування Нацгвардії сповільнився, при цьому офіційна причина свідчить, що законопроект потребує доопрацювання. Керівник парламентського комітету з правоохоронної діяльності Денис Монастирський повідомив, що поки що комітет ці пропозиції розглядати не буде. Адже президент і міністр внутрішніх справ домовилися детально обговорити корективи і тільки потім винести документ на розгляд депутатів.

Джерело: ВВС Україна

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...

Розпочались пуски Х-29Т з МіГ-29 МУ2

субота, 30 травень 2020, 0:40

Розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2. Розпочались льотно-конструкторські випробування модернізованого літака МіГ-29 МУ2 з комплексом керованого ракетного оз...