Бунт "Незамінного" проти "Любого друга" президента: Перепідпорядкування Нацгвардії Зеленському відкладається через погрозу відставки Авакова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив проти свого “роззброєння”, почавши активно діяти ще на самому старті реформи.

Арсен Аваков. Фото: inforesist.org.

Процес перепідпорядкування Національної гвардії України президенту Володимиру Зеленському припиняється через позицію глави МВС Арсена Авакова, повідомляють Патріоти України.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив проти свого “роззброєння”, почавши активно діяти ще на самому старті реформи. За інформацією ЗМІ, відразу після появи відповідного законопроекту голова МВС прийшов до президента Зеленського і почав погрожувати своєю відставкою.

“Ну як … висловлював невдоволення проектом закону про Національну гвардію, я би це так сформулював”, – розповідає в інтерв’ю глава Офісу президента Андрій Богдан, який теж був на тій зустрічі.

Після цього процес перепідпорядкування Нацгвардії сповільнився, при цьому офіційна причина свідчить, що законопроект потребує доопрацювання. Керівник парламентського комітету з правоохоронної діяльності Денис Монастирський повідомив, що поки що комітет ці пропозиції розглядати не буде. Адже президент і міністр внутрішніх справ домовилися детально обговорити корективи і тільки потім винести документ на розгляд депутатів.

Джерело: ВВС Україна

У Сирії курди атакували російський патруль, "інтернаціоналісти" Путіна втратили БТР

понеділок, 18 листопад 2019, 20:01

Цивільні курди закидали "коктейлями Молотова"російський патрульний бронетранспортер. Про це у Twitter розповів німецький журналіст Джуліан Рьопке. . "Росія бачить себе миротворчою силою і посередником між фронтами в (північній) Сирії. Місцеве курдськ...

Прокурор вимагав 100-мільйонну заставу: Суд прийняв рішення щодо запобіжного заходу для голови "Укрексімбанку"

понеділок, 18 листопад 2019, 19:50

Печерський районний суд Києва не заарештував голову «Укрексімбанку» Олександра Гриценка, але зобов’язав його протягом п’яти днів виплатити заставу в розмірі майже 3 млн грн, зазначають Патріоти України. . Засідання по обранню запобіжного заходу Грицен...