"Бунт" військ Вірменії в Карабасі: Окремі загони відмовилися йти і готуються дати відсіч "миротворцям" РФ

Представник "Дашнакцутюн" підкреслив, що їх загони готові до виконання бойових завдань, в тому числі протистояти миротворцям Росії.

Дашнаки виступили проти угоди про перемир'я в Карабасі, підписане Вірменією після військової поразки. Вони відмовляються залишати позиції. Інформацію підтвердив журналістам представник найстарішої партії Вірменії АРФ "Дашнакцутюн" Гегам Манукян, передають Патріоти України.

Він назвав "кабальним" договір, який Вірменія підписала з Азербайджаном щодо Карабаху. Солдати-дашнаки не мають наміру виконувати пункт про вихід з території невизнаної "Нагірно-Карабахської республіки" і залишаються на своїх позиціях.

Представник "Дашнакцутюн" підкреслив, що їх загони готові до виконання бойових завдань, в тому числі протистояти миротворцям Росії. Варто зазначити, що Вірменія пішла на підписання угоди про перемир'я в ніч на 10 листопада, коли Азербайджан узяв місто Шуші. Єреван опинився на порозі повної втрати Карабаху і погодився на невигідні умови. Згідно з домовленістю він втрачає велику частину територій і погоджується на повне виведення військ з Карабаху. Безпеку там будуть забезпечувати російські миротворці, яких терміново перекидають в зону конфлікту.

Ізраїль перегляне власну політику щодо надання Україні військової допомоги

четвер, 2 лютий 2023, 17:28

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий переглянути своє ставлення до надання військової допомоги Україні, яку раніше не надавав. Тепер уряд країни вестиме активні переговори зі США, щоб, нарешті, ухвалити рішення про передачу укр...

Ексзаступника міністра оборони взяли під варту: суд визначив заставу у розмірі понад 400 млн грн - ЗМІ

четвер, 2 лютий 2023, 16:55

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для в...