Бунт "зелених" на "коаліційному кораблі": Віце-канцлер Німеччини попередив про негативні наслідки запуску "Північного потоку-2"

Якщо напруженість на українському кордоні зберігатиметься і Москва битиме Європу "газовою дубиною" і далі, ФРН може переглянути свою політику до ПП-12
Фото: віце-канцлер Німеччини Роберт Хабек (eueditorial.com)

Віце-канцлер Німеччини, міністр у справах економіки і захисту клімату Роберт Хабек впевнений, що запуск газопроводу "Північний потік - 2" збільшить залежність від російського газу. Представник "зелених" в уряді впевнений, що Росія може використовувати газопровід проти Німеччини, повідомляють Патріоти України з посиланням на інтерв'ю Хабека виданню Funke.

"Геополітично" Північний потік-2" не тільки збільшує залежність від російського газу, але і концентрацію на вразливому маршруті поставок", - сказав він.

За його словами, "Північний потік-2" збільшує потребу в диверсифікації поставок газу. "Останні кілька тижнів і конфлікт на сході України посилили нашу стурбованість тим, що Росія також буде використовувати свої поставки газу проти інтересів Німеччини", - додав він.

Якщо Росія нападе на Україну, "можливі будь-які санкції, які змусять Росію піти", - сказав Хабек. За його словами, ситуація в даний час хитка, метою повинна бути деескалація.

"У той же час справедливо те, що США і Європейський Союз одноголосно заявили: якщо Росія вторгнеться в Україну, вона заплатить за це високу економічну ціну", - додав він.

Російський газопровід "Північний потік - 2" нещодавно був у центрі дебатів про можливі санкції проти Росії. У федеральному уряді Німеччини існують різні позиції з приводу трубопроводу. Зелені, зокрема, критично ставляться до проекту, в той час як партнер по коаліції СДПН закликає не відмовлятися від проекту.

Нагадаємо, раніше віце-канцлер Німеччини Роберт Хабек заявив, що якщо регулятор вирішить, що проект "Північний потік-2" не відповідає праву Євросоюзу, ФРН не виплачуватиме компенсацію.

Мобілізація безробітних проходитиме набагато простіше: В Україні набув чинності новий порядок обліку військовозобов'язаних

понеділок, 30 січень 2023, 19:53

В Україні, на початку нового року, почав діяти новий порядок обліку військовозобов'язаних. Цим порядком, зокрема, значно спрощено процедуру обліку та мобілізації безробітних, а також внутрішньо переміщених осіб.Про те, як тепер військкомати зможуть "вз...

Приречені на смерть: У Маріуполь завезли ще одну партію "мобіків" - жаліються, що йдуть воювати заради "копійок"

понеділок, 30 січень 2023, 19:44

Командування РФ продовжує звозити до тимчасово окупованого Маріуполя нові партії гарматного м'яса. Мобілізовані росіяни нібито не мають мотивації воювати проти України, а свою участь у бойових діях вони виправдовують бажанням заробити гроші. Два табори...