Бунти набирають обертів: Серед окупантів, які воюють в Україні, стався розкол, - ISW

У проросійських силах, які воюють в Україні, стався розкол. Про це заявили аналітики Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

За наявною інформацією, "ополченці" з невизнаної цивілізованим світом "ЛНР" відмовилися продовжувати бойові дії в Донецькій області та поскаржилися на виснажливі темпи наступу за межами Луганської області.

У мережі з'явилося відео, яке підтверджує обурення "ополченців". На кадрах окупанти з "ЛНР" відмовляються воювати на території сусідньої Донецької області.

Водночас на минулу добу російські сили здійснили кілька обмежених наземних штурмів на північний захід від Слов’янська, а також провели численні наступальні операції на схід і південний схід від Сіверська та на північний схід і південний схід від Бахмута.

Водночас окупанти продовжували вести наступальні дії на північний захід, захід і південний захід від Донецька та здійснили обмежений наземний штурм на північ від Харкова.

Крім того, Росія та Україна продовжували обмінюватися звинуваченнями в обстрілі Запорізької АЕС У той же час окупаційна влада РФ продовжувала підготовку до "референдумів" про включення захоплених територій до свого складу.

"Велика радість - ми втратили сина": Батьки вбитого терориста Захарченка прокоментували "приєднання "ДНР" до РФ

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:44

Батьки вбитого терориста так званої "ДНР" Олександра Захарченка під час коментаря журналісту з приводу "приєднання ДНР до Росії" заявили, що смерть їхнього сина з це "велика радість", передають Патріоти України.

Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:56

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кам...