Буряти хочуть вийти зі складу РФ: Дипломат пояснив, чому це тільки початок кінця Росії

Активісти з Бурятії, Мордовії і Татарстану попросили президента США Джо Байдена підтримати їхні народи в реалізації права на самовизначення. Народи хочуть вийти зі складу РФ, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Главреду дипломат, керівник Центру досліджень Росії, колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив, що це лише одна з багатьох "тріщин" нинішньої Росії.

"Мова йде не тільки про національні утворення на території РФ – вони не такі вже й численні в порівнянні з російським населенням, якщо бути об'єктивними. Значно більші тріщини пройдуть по територіях, які захочуть економічно відокремитися від Москви", - пояснив дипломат.

Також він нагадав, що російські аналітики, які встигли втекти за кордон, відверто пишуть про те, що насправді Російська Федерація – це зовсім не Федерація, а колоніальна країна, де метрополією є Москва, а інші регіони – колонії метрополії, і ця метрополія забирає все, що виробляють регіони, а потім перерозподіляє їм зі свого панського плеча.

"Такий порядок, безумовно, не влаштовує регіональні еліти і населення. Тому мова піде не про бурятів або татар, а мова піде про економіку. І якщо Росія трісне по лінії центр-Сибір або центр-Урал, ця тріщина не буде зшита ніколи", - підсумував експерт.

Нагадаємо, що бойовий дух серед російських солдатів на нулі. Особливо важко доводиться солдатам Бурятської національності.

У пеклі гості: На Краматорському напрямку прикордонники розбили штурми ворожих бронегруп (відео)

неділя, 23 лютий 2025, 8:59

Прикордонники на Краматорському напрямку успішно розбили штурми ворожих бронегруп. Вони знищили техніку та припинили наступ противника, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиц...

На концерті Кобзона мінімальний аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 лютого

неділя, 23 лютий 2025, 8:50

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.02.25 орієнтовно склали: